Kada Ricky Rubio sugrįš į aikštelę, kol kas nėra aišku
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Minesotos „Timberwolves“ ekipos įžaidėjas Ricky Rubio per Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynes su Orlando „Magic“ komanda patyrė skausmingą kairės čiurnos traumą.

24-erių ispanas susižeidė antrajame kėlinyje, verždamasis link varžovų krepšio. Iki to laiko jis buvo spėjęs sužaisti 13 min., pelnyti 4 taškus ir atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

Padarius rentgeno nuotrauką ir atlikus kitus tyrimus lūžiai nenustatyti, tačiau „Timberwolves“ klubas kol kas neįvardija, kada ispanas vėl išbėgs ant parketo.

„Koja smarkiai ištino, tačiau čiurnos traumų atveju taip nutinka beveik visada. Palūkėkime ir pasižiūrėsime, kokia situacija bus artimiausiomis dienomis, tačiau pažinodamas Ricky aš neabejoju, kad į aikštelę jis norės sugrįžti kuo greičiau“, – sakė Minesotos ekipos treneris Flipas Saundersas.

Be Rubio likusi „Timberwolves“ ekipa varžovams pralaimėjo per pratęsimą – 103:112.