Gintautas Matulis – rezultatyviausias krepšininkas nugalėtojų gretose
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Trečiąją pergalę paeiliui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė vieni pirmenybių lyderiai Molėtų „Ežerūno-Kario“ (9-3) krepšininkai, kurie šeštadienį svečiuose 80:71 (20:17, 18:13, 19:19, 23:22) įveikė „Vilniaus“ (5-7) klubo žaidėjų pasipriešinimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pustrečios minutės, Ignas Daukšys pataikė metimą iš vidutinio nuotolio bei sumažino „Vilniaus“ atsilikimą iki keturių taškų (69:73).

Bet tada svečiai iš Molėtų atsakė septyniais taškais paeiliui ir prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo ketvirčio minutei savo pranašumą padidino iki dviženklio skaičiaus (80:69).

Per likusią minutę aikštės šeimininkams nieko stebuklingo surengti nepavyko bei finalinė rungtynių sirena skelbė molėtiškių pergalę.

„Vilnius“: Jermaine'as Love'as 19 (9 atk. kam.), Ignas Daukšys 18, Saulius Dumbliauskas 10, Augustas Šuliauskas 10, Laurynas Jacevičius 8.

„Ežerūnas-Karys“: Gintautas Matulis 18, Evaldas Baniulis 17, Deividas Keburys 12, Eimantas Narušis 9, Aivaras Kvedaravičius 8.