Du kartus paeiliui išvykoje pralaimėjęs Šakių „Zanavykas“ (5-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) reabilitavosi sugrįžęs į namų areną.

Edo Nickaus auklėtiniai dvyliktajame varžybų ture savo žiūrovų akivaizdoje 62:58 (21:6, 10:25, 18:8, 13:19) įrodė pranašumą prieš Joniškio „Delikatesą“ (6-6).

Trečiojo kėlinio pradžioje dvitaškį pataikė Benas Bagdanovičius sumažino Joniškio klubo atsilikimą iki trijų taškų (35:38) bei joniškiečiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau tuo nepasinaudojo.

Marijus Užupis varžovų klaidą pavertė dviem taškais, Taurantas Tamošiūnas smeigė tolimą metimą, aikštės šeimininkai įgijo saugų pranašumą (43:35), kuri ketvirčio pabaigoje padidino iki dviženklio skaičiaus (49:39).

Ketvirtajame kėlinyje Nickaus auklėtiniai kontroliavo susitikimo eigą, varžovus prisileido tik mačo pabaigoje ir iškovojo pergalę.

„Zanavykas“: Marijus Užupis 17, Taurantas Tamošiūnas 13, Artūras Lencevičius 12, Tomas Miškinis 10 (11 atk. kam.).

„Delikatesas“: Irmantas Lianzbergas 14, Žilvinas Petraitis 12, Benas Bagdonavičius 11, Paulius Gvazdaitis.