Dvigubą dublį atlikęs Karolis Guščikas surinko 39 naudingumo balus
Nuotr. Vytalis Judickas/Alio, Raseiniai
Prastai rungtynes pradėję Raseinių „Rasų“ (6-6) komandos žaidėjai sugebėjo atsitiesti, panaikino dviženklį deficitą ir pasiekė dramatišką pergalę.

Karolio Guščiko vedami pirmenybių naujokai svečiuose 78:75 (13:30, 23:14, 22:15, 20:16) nugalėjo Kauno „JAZZ-Diremtą“ (0-12) su Mantvydu Stašeliu priešakyje, kuriai tai buvo dvyliktas pralaimėjimas iš eilės.

Galingai rungtynes pradėję kauniečiai nuo pat pirmųjų mačo minučių šovė į priekį, greitai susikrovė dviženklį pranašumą, o po pirmojo kėlinio turėjo triuškinamą persvarą (30:13).

Tačiau toks šaltas dušas varžovų nesužlugdė. Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmę „Rasai“ prieš ilgąją pertrauką sumažino savo atsilikimą iki aštuonių taškų (36:44), o trečiojo ketvirčio pabaigoje ir išlygino rezultatą (57:57).

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei iš vidutinio nuotolio pasižymėjęs Stašelis dar sykį išlygino rezultatą, tačiau greitai jį kitoje aikštės pusėje Raseinių klubo naudai persvėrė Guščikas (77:75).

Po minutės pertraukėlės „JAZZ-Diremtai“ surengti rezultatyvios atakos nepavyko, pražanga sustabdytas Guščikas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir padidino lygos naujokų persvarą iki trijų taškų (78:75).

Kauno klubas paskutinei atakai turėjo keturias sekundes, tačiau jos smaigalyje atsidūrusio Stašelio tolimas metimas tikslo nepasiekė ir pergalė šventė „Rasai“.

„JAZZ-Diremta“: Mantvydas Stašelis 26, Arūnas Sakalauskas 18, Karolis Kokoška 10 (11 atk. kam.).

„Rasai“: Karolis Guščikas 30 (13 atk. kam.), Darius Gricius 11, Giedrius Kurtinaitis 10, Darius Marcinkevičius 8.

2014-11-08 19:39
oho,nemazina apsuku gruzcikas :) jei taip ir toliau, kitamet tikrai turetu sudomint rimtesnius LKL klubus