Jonavos „Petrochemos“ krepšininkai apgynė savo tvirtovę
Nuotr. Petrochema
Jonavos „Petochemos“ (7-5) ekipa nutraukė keturių pralaimėjimų seriją Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate rungtynėse namuose 81:72 (19:15, 15:19, 22:18, 25:20) įveikdama „Palangos“ (6-6) krepšininkus.

Kieta kova aikštelėje prasidėjo nuo pirmųjų rungtynių akimirkų, o pirmaujančios ekipos vaidmenyje ne kartą pabuvojo tiek Jonavos, tiek Palangos komandų krepšininkai. Po pirmosios susitikimo dalies svarstyklių lėkštutės buvo lygios – 34:34.

Trečiojo ketvirčio pradžioje po keturių iš eilės Tomo Milinsko taškų „Petrochema“ atitrūko – 42:37, tačiau jau po dviejų minučių Kęstutis Naruševičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės – 44:49.

Šeimininkus prieš lemiamą kėlinį dar sykį į priekį patempė Henriko Vorotnikovo ir Tado Sebežiovo atakų serijos – 56:52.

Pusė ketvirtojo ketvirčio „Petrochema“ bandė nutolti, tačiau svečiai neatleido žaidimo gijų – 65:65 (35 min).

Tuomet svarų žodį tarė Tadas Sebežiovas, kuris per likusį laiką surinko vienuolika iš šešiolikos komandos taškų ir padėjo Jonavos ekipai įtvirtinti pergalę atkakliame susitikime – 81:72.

„Petrochema“: Tadas Sebežiovas 23 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Henrikas Vorotnikovas 14, Karolis Šarukas ir Aurimas Urbonas po 10.

„Palanga“: Povilas Šakinis 17, Adomas Drungilas 15 (13 atk. kam.), Haroldas Venskus ir Erikas Kubilius po 11.

2014-11-09 18:18
kur?
Kur matote ta gera palangos sudeti? pora geru zaideju kiti visi arba prasti arba labai jauni, daugiau nieko nera ten. Stovi grynai pagal komandos sudeti. Juodas ten juokingas isvis, jau geriau jokio nei toki
2014-11-09 09:58
Adas
Teisingai kalba Haris , sudetis Palangos puiki ,o tera 9 kai turetu top 5 buti :/
2014-11-09 02:56
čia tipo nickname'as:D Tadas Sebežiovas "užtikrintas žaidimas" atvedė Petrochemą į pergalę! :d

--
2014-11-09 00:26
Jsk
Ziurejau varzybas, pirma kart jonava uzpuole. Palanga idomi komanda treneris su zvilgsniu i ateiti, jei butu abudas sumete palangiskiai ir viena kita tritaski imete, mums butu buve ne apie pergale galvot. O jei palanga pasipildys kokiu zaideju vienu, kitu manau final 4 garantuotas. Mums irgi reiktu papildymo, Kruzikai grisk. O tam palangos fanui turiu pasakyt tik viena toks tesi fanas jei taip tepalaikai komanda keist ta keist ta, manau tave kaip fana reiktu palangai pakeist, o mes jonavos fanai visada iki galo
2014-11-08 21:41
Haris
Reikia Palangai keist treneri sudeti gera , bet rezultatai netenkima , bet manes kaip Palangos fano