Eivydas Mološčiakas padovanojo pergalę „Šilutės“ ekipai
Nuotr. NKL/R.Budrys
Aidint finalinei rungtynių sirenai Eivydas Mološčiakas pataikė tolimą metimą ir išplėšė „Šilutės“ (4-8) komandai dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) išvykoje prieš Kauno „Žalgirio“ dublerius rezultatu 68:67 (10:19, 13:14, 23:9, 22:25).

Didžiąją mačo dalį pirmavę jaunieji žalgiriečiai į duobę krito trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 9:23, o rungtynių iniciatyvą į savo rankas perėmę svečiai įgijo minimalią persvarą (46:42).

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Edgaro Sosnovskio taiklaus dvitaškio „Šilutė“ turėjo septynių taškų pranašumą, bet tada Masiulio auklėtiniai spurtavo 11:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai (65:63).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos kiek mažiau nei pusė minutės, Mološčiakas pelnė du taškus ir rezultatas tapo lygus (65:65), tačiau kitoje aikštės pusėje iš vidutinio nuotolio pasižymėjęs Martynas Echodas greitai sugrąžino persvarą aikštės šeimininkams, šilutiškiams palikdamas vieną sekundę (67:65).

Po minutės pertraukėlės lemiamos atakos smaigalyje atsidūręs Mološčiakas spėjo atlikti metimą iš toli, išplėšusį pergalę Straupio vadovaujamai ekipai (68:67).

„Žalgiris“: Nerijus Barauskas 17 (6/15 metimų), Martynas Echodas 17, Kristupas Žemaitis 9, Martynas Varnas 9.

„Šilutė“: Evaldas Šaulys 21, Nerijus Anglickis 16, Eivydas Mološčiakas 9.

2014-11-10 07:54
To Anonimas
Jeigu tu taisykles žinotum tada suprastum jog laikas buvo paleistas, o jeigu komanda nesugeba išsirinkti žaidėjų tai nereikia kaltinti sekretoriato. 1,3 išmest kamuolį pilnai buvo, laikas šiaip ir buvo pasibaigęs bet kamuolys jau išmestas buvo. Beje laikas paleidžiamas tik kai paliečia kamuolį.

--
2014-11-09 13:14
jei sekretoriatas butu laiku paleides laikrodi jokios silutes pergales nebutu. liaushiai uzmigo prie stalo... zaidejas per 1,3s pasivare du zingsnius i sona pakele gyneja i ora, sulauke kol tas praleke, tada dar pasisuko i sona ir ismete kamuoli :-) ir visa tai per 1,3s :-) ten maziausiai 2,5s praejo...