Jerry Stackhouse‘as buvo nesulaikomas ketvirtajame kėlinyje ir Dalaso „Mavericks“ (34-8) pasiekė mažą revanšą už pralaimėjimą praėjusių metų NBA superfinale, išvykoje 99:93 (31:23, 20:17, 23:27, 25:26) palauždami Majamio „Heat“ (18-22).

Stackhouse‘as per ketvirtą kėlinį pelnė 16 iš savo 23 taškų ir padėjo savo ekipai laimėti prieš komandą, pernai parklupdžiusią ją NBA superfinale. „Mavericks“ tada serijoje iki 4 pergalių pirmavo 2-0, tačiau paskui pralaimėjo 4 rungtynes iš eilės.

Tiesa, „Heat“ šiose rungtynėse nebuvo tokios sudėties, kaip pernai per finalus. 34-ąjį mačą iš eilės dėl traumos praleido Shaquille‘as O‘Nealas, o treneris Patas Riley laikinai yra pasitraukęs dėl sveikatos problemų.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 6 sekundes Dwyane‘as Wade‘as tolimu metimu galėjo rezultatą išlyginti, tačiau prametė, o kamuolį atkovojęs Stackhouse‘as paskutinę mačo sekundę pelnė 2 taškus su pražanga ir įtvirtino savo ekipos pergalę.

Geriausią rezultatą NBA lygoje turinti „Mavericks“ laimėjo jau 20 kartą per paskutines 21 rungtynes.

„Mavericks“: Joshas Howardas 25 taškai, Jerry Stackhouse‘as 23, Dirkas Nowitzki 22 (11 atk. kam.), Jasonas Terry 11 (11 rez. perd.).

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 31 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jasonas Williamsas 17, Udonis Haslemas 15, Antoine’as Walkeris 11.