Šarūnas Vasiliauskas buvo rezultatyviausias nugalėtojų žaidėjas
Nuotr. plk.pl
Puikiai žaidusių lietuvių į priekį vedama Sopoto „Trefl“ (2-4) komanda išvykoje 31 taško skirtumu pažemino Vroclaveko „Anwil“ (1-5). Svečiai laimėjo 87:56 (16:12, 22:18, 23:13, 26:13) ir pakilo į 12 turnyrinės lentelės vietą.

„Trefl“ į pergalę vedė puikiai žaidęs Šarūnas Vasiliauskas. Lietuvos rinktinės įžaidėjas per 29 minutes pelnė 19 taškų (4/11 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 5/5 baudos) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Vasiliauskas atkovojo 3 ir prarado 2 kamuolius.

Dvigubą dublį surinko Tautvydas Lydeka. Vidurio puolėjas pelnė 14 taškų (7/8 dvitaškiai) ir atkovojo 12 kamuolių. Lydeka žaidė 25 minutes.

Kitas „Trefl“ lietuvis – Eimantas Bendžius pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos) per 24 minutes, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

Arvydas Eitutavičius pralaimėjusiems pelnė 8 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo per 22 minutes.

2014-11-10 14:13
DzekesasLydeka net Lietkabelyj taip nežaidė gerai, kaip dabar lenkuose pavarė.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Toj lygoj net Milanis ramiai po 30 tasku rinku...
2014-11-10 09:10