Isaiahas Thomasas ketvirtajame kėlinyje surinko 15 taškų
Nuotr. AP – Scanpix
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nepralaimėjusių nebeliko. Isaiaho Thomaso vedamas Fynikso „Suns“ (4-3) klubas namuose 107:95 (28:30, 19:28, 24:21, 36:16) įveikė iki tol nepralaimėjusią ir be Klay Thompsono likusią „Golden State Warriors“ (5-1) komandą.

Goran  Dragic
PTS 19 | REB 2 | AS 3 | ST 3
Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje, kada Andrew Bogutas dėjimu iš viršaus sumažino svečių atsilikimą perpus (88:90), bet tada savo žodį tarė Isaiahas Thomasas.

„Suns“ komandos atakų organizatorius per lemiamą ketvirtį pelnė 15 iš visų 22 savo taškų, aikštės šeimininkai spurtavo 17:3 bei prieš prieš prasidedant paskutinei kėlinio minutei Fynikso klubo krepšininkai turėjo įtikinamą – 16 taškų pranašumą (107:91).

Per likusią minutę „Warrios“ žaidėjams stebuklo sukurti nepavyko, o finalinė rungtynių skelbė pirmąjį jų pralaimėjimą šį sezoną NBA.

Šiame mače svečiams dėl rankos traumos negalėjo padėti vienas ekipos lyderių Klay Thompsonas. Kitas „Warriors“ vedlys Stephenas Curry per 34 minutes, pelnė 28 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 10 kartų suklydo.

„Suns“: Isaiahas Thomasas 22, Goranas Dragičius 19, Geraldas Greenas 19, Marcusas Morrisas 17 (9 atk. kam.), Ericas Beldsoe 9.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 28 (10 rez. perd., 10 kld.), Draymondas Greenas 22 (9 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 12 (9 atk. kam.), Leandro Barbosa 12.

2014-11-10 17:17