Kawhi Leonardas sužaidė geriausias rungtynes šiame sezone
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Puikią gynybą ketvirtajame kėlinyje pademonstravę San Antonijaus „Spurs“ (3-3) krepšininkai išsiveža pergalę iš Los Andželo.  Kalifornijos mieste jie 89:85 (14:20, 25:22, 25:28, 25:15) įveikė Los Andželo „Clippers“ (4-3).

Kawhi  Leonard
PTS 26 | REB 10 | AS 3 | ST 3 | BS 1

Pirmoje mačo pusėje svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, vis tik solidžiai gynyboje žaidę Greggo Popovičiaus auklėtiniai varžovų toli nepaleido (39:42).

Likus žaisti 6 minutes 7 taškais priekyje dar buvo „Clippers“ (82:75), bet per likusią kėlinio dalį „Spurs“ į savo krepšį praleido vos 3 taškus. Kawhi Leonardo dvitaškis leido NBA čempionams išsiveržti į priekį (83:82).

Atkarpą Teksaso ekipa laimėjo 12:0, o „Clippers“ taškų badą nutraukė tris baudas įmetęs Jamalas Crawfordas. Paskutinėmis sekundėmis šeimininkai užsidirbo techninę pražangą, o paskutines jų viltis nužudė baudas įmetęs Leonardas.

Praėjusio sezono NBA finalų naudingiausias krepšininkas sužaidė geriausias rungtynes šiame sezone pelnydamas 26 taškus ir atkovodamas 10 kamuolių.

„Spurs“ laimėti nesutrukdė ir prastas tritaškių pataikymas (2/19 tritaškiai, 10,5 proc.).

„Clippers“: Blake‘as Griffinas 23 (10 atk. kam.), J.J. Redickas 13, Chrisas Paulas 12 (10 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 10 (1/7 tritaškiai).

„Spurs“: Kawhi Leonardas 26 (10 atk. kam.), Timas Duncanas 18 (11 atk. kam.), Tony Parkeris 13, Emanuelis Ginobili 10.

2014-11-11 15:36
AtomNesuprantu tokiu zmoniu kai vienas ar du zmones i komanda nueina ir jie jau serga uz ta komanda ... Pries tai su Heat taip buvo po to su Cavaliers, zmones be nuomones.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

o as neusprantu tokiu, kurie serga uz komanda. koks motyvas? pavadinimas grazus, ar marskineliu spalva patinka? :D cia kaip tik normalu, kad sergama uz patinkancius zaidejus, o tuo paciu ir uz ta komanda, kurioje jie zaidzia.
2014-11-11 11:35