Imanas Shumpertas ataką pabaigia dėjimu Nuotr.: AP – Scanpix
Blake'o Griffino apmąstymai Nuotr.: AP – Scanpix
Kawhi Leonardas ir Chrisas Paulas kovoja dėl kamuolio Nuotr.: AFP – Scanpix
Gregas Monroe prieš Joakimą Noah ginasi ir taip Nuotr.: AP – Scanpix
Kawhi Leonardas ataką pabaigs dėjimu Nuotr.: AP – Scanpix

LeBrono Jameso trigubas dublis, galingas Derricko Rose'o sugrįžimas ir Chriso Paulo techninė pražanga dėl minutės pertraukėlės – tai ir daugiau – lapkričio 11-osios NBA pulse.

• Įdomiausias akimirkas iš praėjusios nakties rungtynių rasite fotogalerijoje.

Lapkričio 11-osios rungtynių apžvalga

GRĄŽINO SKOLĄ. „Cavaliers“ komanda po ketverių rungtynių išvykose grįžo į Klivlandą ir LeBronas Jamesas pasistengė, kad antrasis pasirodymas namie būtų kur kas geresnis nei pirmasis. „Esu jums visiems skolingas“, – Jamesas prieš rungtynes parašė savo „Twitter“ paskyroje, turėdamas omenyje savo pasirodymą pirmajame mače, kai pataikė vos 5 metimus iš 15 ir suklydo 8 kartus.

LeBron  James
PTS 32 | REB 12 | AS 10 | ST 1 | BS 1
Jamesas skolą išties grąžino. Jis pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, taip surinkdamas pirmą šio sezono trigubą dublį.

SVEIKAS. Problemų su čiurnomis sezono pradžioje turėjęs Derrickas Rose'as grįžo į aikštę ir savo žaidimu atsakė į visus klausimus apie jo sveikatą. Gynėjas pelnė 24 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o jo vedama Čikagos „Bulls“ 102:91 pranoko Detroito „Pistons“.

NUTRAUKĖ. Indianos „Pacers“ buvo pralaimėję šešerias rungtynes iš eilės, tačiau Roy Hibbertas pasistengė, kad ši serija nužsitęstų. Aukštaūgis pelnė 29 taškus ir „Pacers“ namie 97:86 pranoko Jutos „Jazz“.

NAMAI. Jutos „Jazz“ puolėjas Gordonas Haywardas yra kilęs iš Indianos valstijos ir praėjusią naktį jis gavo progą žaisti gimtojoje valstijoje. Prieš rungtynes krepšininkas artimiesiems ir draugams išdalijo apie 50 bilietų, o pats į „Pacers“ krepšį įmetė 30 taškų. Visgi tai nebuvo vainikuota pergale – „Jazz“ nusileido „Pacers“.

VOKIETIS. Antrametis Atlantos „Hawks“ krepšininkas Dennisas Schroderis antras rungtynes iš eilės gerino asmeninį rezultatyvumo rekordą. Prieš tai rungtynėse pelnęs 11 taškų, praėjusią naktį įžaidėjas į Niujorko „Knicks“ krepšį įmetė 14 taškų, o svarbiausius taškus rinko mačo pabaigoje. „Hawks“ laimėjo 91:85.

ĮSTRIGO. „Knicks“ komandai pralaimėjimas „Hawks“ klubui buvo penktasis iš eilės NBA. Rytų konferencijoje jie žengia trylikti (2-6).

KLAIDA. Detroito „Pistons“ vidurio puolėjas Andre Drummondas mačą pradėjo su marškinėliais, ant kurių buvo neteisingai užrašyta jo pavardė – Drummund.

MINUTĖS PERTRAUKĖLĖ. Los Andželo „Clippers“ įžaidėjas Chrisas Paulas prametė dvitaškį, galėjusį išlyginti mačo su San Antonijaus „Spurs“ rezultatą dvikovos pabaigoje. Po to, Blake'ui Griffinui kovojant dėl kamuolio, Paulas paprašė minutės pertraukėlės, nors „Clippers“ jų nebeturėjo. Už tai Los Andželo klubas buvo nubaustas technine pražanda, o kamuolys liko „Spurs“ komandai, kuri įtvirtino pergalę baudų metimais.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Los Angeles Clippers San Antonio Spurs 85-89 stat »
Chicago Bulls Detroit Pistons 102-91 stat »
New York Knicks Atlanta Hawks 85-91 stat »
Indiana Pacers Utah Jazz 97-86 stat »
Cleveland Cavaliers New Orleans Pelicans 118-111 stat »

Dienos rekordai:

Davisas
Davisas

Daugiausia naudingumo balų: Anthony Davisas (40)
Daugiausia pelnytų taškų: LeBronas Jamesas, Kyrie Irvingas, Ryanas Andersonas (32)
Daugiausia atkovotų kamuolių: Pau Gasolis, Lavoy Allenas (15)
Daugiausia rezultatyvių perdavimų: LeBronas Jamesas, Tyreke'as Evansas (10)
Daugiausia perimtų kamuolių: Anthony Davisas (4)
Daugiausia blokuotų metimų: DeAndre Jordanas (5)
Daugiausia pataikytų tritaškių: Ryanas Andersonas (8)