Nė karto nepirmavę, Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse turėjo pripažinti Orlando „Magic“ pranašumą. Po 7 rungtynių išvykoje serijos grįžę namo ir žaisdami penktas rungtynes per 7 dienas, „Cavaliers“ atrodė pavargę ir pralaimėjo 79:90.

„Bandėme sau įteigti, kad nesame pavargę, – po mačo tikino „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas. – Bet buvo sunku. Tai vienos iš tokių rungtynių, kurias norisi kuo greičiau pamiršti. Mes turime truputį pailsėti, nes visų miego režimas yra sutrikęs“.

Daug poilsio „Cavaliers“ neturės – artimiausias 5 rungtynes jie žais kas dvi dienas.

Trečiajame kėlinyje traumą patyrė Žydrūnas Ilgauskas ir jam teko susiūti žaizdą, atsivėrusią virš kairiosios akies. „Centras“ vėliau sugrįžo į aikštę, tačiau nežaidė sėkmingai – iš viso per 22 minutes vos 5 kartus atakavo krepšį, pataikė 2 dvitaškius, vienintelę baudą ir pelnė 5 taškus.

Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Magic“: Grantas Hillas 22, Dwightas Howardas 18 (13 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 11.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 18, Damonas Jonesas ir Larry Hughesas po 16, Drew Goodenas 12 (11 atk. kam.).