Gytis Sirutavičius prie pergalės pridėjo 14 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Po ilgosios pertraukos spurtavusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (4-0) Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir išlieka A grupės viršuje.

Manto Šerniaus vadovaujama komanda Suomijoje 82:73 (22:17, 15:21, 28:17, 17:18) įveikė Tamperės „Pyrinto“ (2-3) klubo krepšininkų pasipriešinimą.

Trečiojo kėlinio pabaigoje iš toli pasižymėjęs Willas Harrisas buvo sumažinęs aikštės šeimininkų atsilikimą iki dviejų taškų (54:56), tačiau tada „Pyrinto“ klubas nesugebėjo atlaikyti svečių puolimo bangos.

„Pieno žvaigždės“ surengė galingą spurtą 14:1, pasiuntė varžovus į nokdauną, perėmė iniciatyvą į savo rankas bei susikrovė triuškinamą pranašumą (70:55).

Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai „Pyrinto“ ekipos žaidėjų arčiau nebeprisileido, išlaikė saugią persvarą ir įsirašė dar vieną pergalę BBL čempionate.

„Pyrinto“: Willas Harrisas 19 (10 atk. kam.), Tyrone'as Kentas 13, Damonas Williamsas 13, Topiasas Palmi 9, Petri Heinoneas 8.

„Pieno žvaigždės“: Benjaminas Brustas 17, Osvaldas Olisevičius 16, Gytis Sirutavičius 14, Alexanderis Oriakhi 14, Evaldas Kairys 9.

2014-11-11 22:34