Dvyliktą pergalę per atvirojo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionato varžybas iškovojo Vilniaus TEO krepšininkės. Jos išvykoje tik po atkaklios kovos ir puikiai sužaisto ketvirtojo mačo kėlinio 95:73 (22:17, 24:19, 16:23, 33:14) palaužė Marijampolės „Arvi" komandą.

Po trijų kėlinių išvykoje rungtyniavusios, tačiau dažnai klydusios vilnietės pirmavo vos 3 taškų skirtumu, tačiau puikiai paskutines 10 susitikimo minučių sužaidusios LMKL čempionės atitrūko ir šventė pergalę solidžia persvara.

Marijampolietėms tai buvo trečioji nesėkmė per 12 mačų.

„Arvi": Ela Briedytė 23, Kara Pangonis Pasley 13 (7 rez. perd., 8 kld.), Laima Rickevičiūtė 9.

TEO: Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 22 (6 atk. kam., 7 kld.), Katie Douglas 19 (8 atk. kam.), Jelena Leučenka 19 (12 atk. kam.), Sandra Valužytė 16 (7 atk. kam., 9 per. kam.), Aušra Bimbaitė 11.

Tj dave truputy palost, o toliau ir supisoooo!!!
2007-01-23
Nematytamas kėlinukų rezultatą iškart pagalvotum "echh eilinė triuškinanti ir lengva TEO pergalė" :)