Edgaras Stanionis prie pergalės pridėjo 18 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Po krepšiais dominavusi Utenos „Juventus“ (4-0) komanda Baltijos krepšinio lygoje (BBL) įsirašė triuškinamą pergalę.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 91:63 (18:17, 29:9, 19:18, 25:19) nušlavė svečius svečius iš Estijos – Rakverės „Tarvas“ (3-2) klubo žaidėjus.

Uteniškiai su savo varžovais susitvarkė dar pirmoje mačo dalyje, kada antrajame kėlinyje į savo krepšį praleido tik devynis taškus, patys surinko net 29 ir į rūbinę išėjo turėdami triuškinamą pranašumą (47:26).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė, „Juventus“ klubo žaidėjai pratęsė savo dominavimą, iškovojo įtikinamą pergalę ir C grupėje išliko nepralaimėję.

„Juventus“: Edgaras Stanionis 18, Arvydas Šikšnius 17, Rashaunas Broadusas 15 (8 atk. kam.), Nikita Barinovas 14, Simas Buterlevičius 12.

„Tarvas“: Martinas Jurtomas 12, Davidas Haughtonas 10, Stenas-Timmu Sokkas 9, Brandisas Rossas 9.