Povilas Čukinas (kairėje) nugalėtojams pelnė 16 taškų
Povilas Čukinas buvo rezultatyviausias, o jo vedama „Jekabpils“ (4-1) ekipa BBL čempionate išvykoje 72:66 (19:18, 11:15, 15:21, 27:12) nugalėjo Roberto Grabausko atstovaujamą Talino „TLU Kalev“ (1-4) ekipą.

Po trečiojo kėlinio dar užtikrintai pirmavo namuose rungtyniavę „TLU Kalev“ krepšininkai 54:45, tačiau paskutinį ketvirtį sužaidė labai prastai (12:27) ir po atkaklios kovos turėjo pripražinti Jekabpilio krepšininkų persvarą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Povilas Čukinas, kuris per beveik 32 minutes pelnė 16 taškų (6/11 dvit.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Talino komandai vidurio puolėjas Robertas Grabauskas per 36 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir išprovokavo 7 pražangas.

„TLU Kalev“: Reimo Tammas 19, Ivaras Tulitas 11, Raido Roosas 8 (7 atk. kam.)

„Jekabpils“: Rinaldas Sirsninas 14 (6 atk. kam.), Edgaras Stelmaheris ir Martinas Kravcenka (7 atk. kam.) po 9.