Tadas Klimavičius surinko 12 taškų
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Užtikrintai lemiamu momentu sužaidę Benas Veikalas ir Tadas Klimavičius atvedė Bonos „Telekom Baskets“ (3-2) komandą į trečiąją pergalę Europos taurės turnyre.

Vokietijos ekipa išvykoje 85:84 (20:32, 16:18, 20:18, 29:16) parklupdė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (1-4) klubą, kurio garbę gina Rimantas Kaukėnas bei Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 39 sekundes, Amedeo Della Valle pataikė vieną baudos metimą iš dviejų bei aikštės šeimininkai turėjo keturių taškų pranašumą (84:80).

Tada Veikalas kitoje aikštės pusėje smeigė tritaškį, pražanga sustabdytas Klimavičius realizavo baudų metimus ir „Telekom Baskets“ klubas išsiveržė į priekį (85:84).

Galutinai svečių pergalę įtvirtino sėkmingai gynyboje besidarbavęs Klimavičius, kuris paskutinėje „Grissin Bon“ atakoje blokavo Achille'o Polonaro metimą ir finalinė rungtynių sirena skelbė Bonos ekipos pergalę.

Veikalas aikštėje praleido 24 minutes, pelnė 18 taškų (1/3 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 16 naudingumo balų.

Klimavičius per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/10 dvitaškių, 4/8 baudų), atkovojo 5 kmauolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

Kšištofas ant parketo praleido 18 minučių, pelnė 10 taškų (2/3 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 metimą, po 3 sykius suklydo bei prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Kaukėnas ir traumą besigydantis Darjušas rungtynėms registruoti nebuvo.

„Grissin Bon“: Achille'as Polonara 19, Donellas Tayloras 19, Federico Mussini 15, Kšištofas Lavrinovičius 10.

„Telekom Baskets“: Benas Veikalas 18, Dirkas Madrichas 13, Mickey Mcconnellas 13, Tadas Klimavičius 12, Steve'as Wachalskis 12.

2014-11-13 11:04
ple ple, žiūrėjau grajų iki 4 kėl pradžios, atrodė, kad Telekom visiškai neturėjo jokių vilčių... išjungiau :D