Kauno „Žalgirio“ krepšininkai per atsakomąsias Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės rungtynes išvykoje 81:63 (19:23, 26:11, 19:8, 17:21) įveikė Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės“ ekipą ir iškopė į LKF taurės varžybų Finalo ketverto turnyrą.

Nors mačo pradžioje šeimininkai dar bandė priešintis ir po pirmojo kėlinio pirmavo keturių taškų skirtumu (23:19), tačiau per likusį laiką aikštėje dominavo Kauno klubas, kuris, daugiausia aukštaūgių krepšininkų pastangomis, perėmė iniciatyvą, pakreipė žaidimo eigą savo naudai ir nebeleido uostamiesčio komandai net pagalvoti apie sėkmę.

Per šias rungtynes debiutavo „Žalgirio“ naujokas, amerikietis De Juanas Collinsas, kuris per 22 minutes pelnė 7 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį.

„Naftai-Uni-Laivitei": Egidijus Dimša 14, Andrius Žymantas 11, Marius Runkauskas 11, Vilmantas Valančius 11.

„Žalgiriui": Kirkas Penney 21, Tanoka Beardas 12 (8 atk. kam.), Paulius Jankūnas 10.

narmalna, su laisve zaidziant nereikia lb stenktis.
2007-01-24
na sulose kaip sulose :)...
2007-01-24
Nu naujokas neispudingai sulose.. bet gal ijungs savo turbina:DDDDD
2007-01-23
-2
dar parasitumet kad zalgiris i finala isejo iki 18 metu!:))
euroligoi reikejo taip zaisti!
2007-01-23
+1
o kam plesytis.Poryt daug svarbesnes rungtynes,o dar namo pargrizt reikia,o kas keliuose darosi.