Andrew Goudelockas surengė įspūdingą solo pasirodymą
Nuotr. RIA-Novosti – Scanpix
Dešimt tritaškių į varžovų krepšį pataikęs Andrew Goudelockas pagerino Sauliui Štombergui, Thomui Kelati ir Mirzai Teletovičiui priklausiusį Eurolygos rekordą, o jo vedama Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (3-2) pirmąjį varžybų ratą baigė pergale.

Željko Obradovičiaus treniruojamas Turkijos klubas svečiuose 93:86 (19:22, 31:22, 19:16, 24:26) įrodė pranašumą prieš Miuncheno „Bayern“ (1-4) ekipos žaidėjus.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Robinas Benzingas ir Nihadas Djedovičius pataikė po tolimą metimą, sumažino „Bayern“ krepšininkų atsilikimą iki vienženklio skaičiaus bei vokiečiai pradėjo kvėpuoti varžovams į nugaras (84:88).

Tada neleistinai sustabdytas Ricky Hickamanas realizavo baudų metimus, Janas Vesely kitą „Fenerbahce Ulker“ ataką užbaigė galingu dėjimu iš viršaus ir įtvirtino Turkijos komandos pergalę Vokietijoje (92:84).

Fantastiškai žaidęs Goudelockas naująjį Eurolygos rekordą pasiekė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti puspenktos minutės, kai dešimtą kartą pasižymėjo iš toli.

„Fenerbahce Ulker“ vedlys iš viso šiame mače pelnė 34 taškus (2/5 dvitaškių, 10/13 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 40 naudingumo balų.

„Bayern“: Nihadas Djedovičius 16, Vasilije Mičičius 16, Heiko Schaffartzikas 15 (8 rez. perd.), Johnas Bryantas 15, Vladimiras Štimacas 10.

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 34 (10/13 trit., 40 naud. bal.), Bogdanas Bogdanovičius 18 (7 rez. perd.), Nemanja Bjelica 12, Janas Veseley 11.