Penktą iš eilės pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio „Nuggets“ ekipa, išvykoje 117:112 (25:28, 28:32, 32:18, 32:34) įveikusi Sietlo „SuperSonics“ klubą.

Po sunkios pirmosios rungtynių dalies, „Nuggets“ atsigavo trečiajame kėlinyje, kai po Alleno Iversono tolimo metimo pirmąkart išsiveržė į priekį – 63:62. Kėlinio pabaigoje Carmelo Anthony inicijavo spurtą 10:0, po kurio svečių pranašumas pasiekė 7 taškus – 77:70.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje pašėlo pagrindinis „Sonics“ krepšininkas Ray Allenas. Vien per šį ketvirtį jis pelnė 22 taškus ir po jo tolimo metimo Sietlo ekipa pirmavo 104:101.

Visgi po kelių atakų naujasis „Nuggets“ įžaidėjas Steve‘as Blake‘as tritaškiu išlygino rezultatą, Nene Hilario pridėjo dvi baudas, o Blake‘as įmetė dar vieną tritaškį ir skirtumas šoktelėjo iki 5 taškų – 111:106. Šeimininkai nebesugebėjo panaikinti šios persvaros.

21 tašką šiame mače pelnęs Iversonas pasiekė 20 tūkst. taškų ribą. Tiek taškų per savo karjerą NBA yra pelnę vos 30 krepšininkų.

Denverio ekipos puolėjas Linas Kleiza per 8 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, blokavo metimą ir triskart prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 34 taškai, Allenas Iversonas 21 (10 rezultatyvių perdavimų), J.R.Smithas 20 (6/10 tritaškių), Nene Hilario 17, Marcusas Camby 10.

„SuperSonics“: Ray Allenas 44, Chrisas Wilcoxas 25 (12 atkovotų kamuolių), Nickas Collisonas 18 (10 atk. kam.).

nuggets dar reikia Lebrono ir Kobes tai butu neyweikiama komanda...dar kleizai galetu leisti daugiau pazaisti....
2007-01-24
Skant... Nuggets nenugalimi tik pries tokias komandas kaip "Grizzlies" ar "Sonics" bet neaisku kaip bus kai jie susikaus pries Cavs, Suns ar Mavs, nors seip dar tik 2 rungtynes suzaistos ir tai jau zaidzia nuostabiai, o Kleiza tai mldc per 8 minutes pelne 4 taskus pereme ir atkovojo kamuoliu blokavo metima .. nu neblogai kaip atsarginem suoleliui, juk visi prisimenam kai per 25 minutes kleiza te sugebejo prazangu prisirinkt ir nepelne ne tasko.