Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Palangos“ (7-6) krepšininkai, kurie svečiuose 83:80 (22:25, 24:18, 20:18, 17:19) tik po atkaklios kovos nugalėjo Raseinių „Rasų“ (6-7) klubą Valdemaru Savostjanovu priešakyje.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei „Rasų“ vedlys Savostjanovas smeigė tritaškį ir sumažino savo komandos atsilikimą iki minimalaus (80:81).

Kitoje aikštės pusėje kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo atkovojęs Adomas Drungilas pasinaudojo antruoju šansu ir padidino svečių persvarą iki trijų taškų (83:80), kuri vėliau tapo pergalinga.

Per likusią minutę Raseinių komandos žaidėjams nepavyko surengti rezultatyvios atakos, o rungtynių iniciatyvą savo rankose išlaikę palangiškiai pasiekė pergalę.

„Rasai“: Valdemaras Savostjanovas 29 (12/24 metimų), Karolis Guščikas 18 (13 atk. kam.), Justas Petkevičius 7.

„Palanga“: Arthuras Calebas Suttonas 21 (10 atk. kam.), Adomas Drungilas 20 (9 atk. kam.), Erikas Kubilius 17, Povilas Šakinis 9.