Ketvirtajame spurtavę „Trakai“ (8-5) klubo krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo aštuntąją pergalę.

Andriaus Šležo treniruojami pirmenybių vicečempionai savo žiūrovų akivaizdoje 77:70 (23:16, 12:15, 17:22, 25:17) palaužė Kauno „JAZZ-Diremtos“ (0-13) pasipriešinimą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Juozas Ramanauskas buvo padvigubinęs kauniečių pranašumą (66:64), tačiau tada savo žodį tarė „Trakų“ žaidėjai.

Karolis Brusokas pelnė aštuonis taškus iš eilės, Tomas Lekūnas pridėjo tritaškį, o 10:0 spurtavę aikštės šeimininkai prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei įgijo saugią – aštuonių taškų persvarą (74:66).

Iš vidutinio nuotolio pasižymėjusiam Arminui Kelmeliui pavyko kiek sumažinto svečių atsilikimą (74:68), bet kitoje aikštės pusėje iš toli pataikęs Mindaugas Reminas galutinai įtvirtino „Trakų“ pergalę (77:68).

„Trakai“: Mindaugas Reminas 14, Lukas Brazdauskis 14, Tomas Lekūnas 12, Domantas Pipiras 12 (11 atk. kam.), Karolis Brusokas 12 (8 atk. kam.).

„JAZZ-Diremta“: Mantvydas Stašelis 20, Juozas Ramanauskas 11, Karolis Kokoška 11, Giedrius Kybartas 10 (10 atk. kam.).