Viena čempionato lyderių Molėtų komanda pratęsimo metu netsilaikė prieš svečius iš Klaipėdos
Nuotr. ezerunas.lt
Evaldas Baniulis ir vėl žaidė galingai, tačiau Molėtų komandai nugalėti nepavyko. Pergalę iš Aukštaitijos 103:96 (24:19, 25:26, 18:24, 21:19, 8:15) išsivežė „Ežerūną-Karį“ (9-4) per pratęsimą palaužusi Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (8-5) ekipa.

Per 39 min. ant parketo Baniulis pelnė 25 taškus ir surinko 27 efektyvumo balus, bet Molėtų ekipos lyderiui itin nesisekė atakuoti iš toli. Gynėjas realizavo 9 iš 11 dvitaškius, tačiau iš 9 tritaškių metimų tikslą pasiekė vos vienas.

Netaikliai iš toli keletą kartų Baniulis metė ir per pratęsimą, kurio metu didesnę mačo dalį varžovus vijęsi klaipėdiečiai sugebėjo įrodyti savo pranašumą. Papildomo laiko metu aikštėje geriausiai jautėsi svečių puolėjęs Julius Kazakauskas, pelnęs 6 taškus ir padėjęs komandai įgyti nedidelę persvarą, kurią ji ir išsaugojo iki finalinės sirenos.

Iš viso Kazakauskas pelnė 16 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

„Ežerūnas-Karys“: Evaldas Baniulis 25 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Žygimantas Šeštokas 17 4/5 trit.), Gintautas Matulis 14, Deividas Keburys 13, Mantas Šerkšnas 13.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis 21, Julius Kazakauskas 16, Mindaugas Stašys 15, Donatas Norkus 13, Aidas Einikis 12 (4/5 trit.).