Jonavos komanda įsitvirtino viršutinėje NKL turnyro lentelės dalyje
Jonavos „Petrochemos“ (8-5) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse namuie 60:57 (14:12, 23:12, 12:15, 11:18) patiesė vienus sezono favoritų  – Vilniaus „Perlo-MRU“ (9-4) krepšininkus.

Jonaviečiai turnyro lentelėje iki vienos pergalės sumažino atsilikimą nuo vilniečių, su kuriais rytojaus mače Vilniuje pradės antrojo rato kovas.

Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai pirmąsias 15 rungtynių minučių žaidė taškas į tašką su svečių iš sostinės ekipa. Antrojo kėlinio viduryje šeimininkai surengė spurtą rezultatu – 12:2 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 33:22, kurį pirmosios mačo dalies pabaigoje pavyko padidinti iki 13-os taškų – 37:24.

Henrikas Vorotnikovas ir Lukas Grabauskas trečiąjį kėlinį pradėjo dar vienu „Petrochemos“ spurtu – 41:24. Atsitiesti bandę Mindaugo Sakalausko auklėtiniai buvo priartėję iki dešimties taškų – 31:41, tačiau rimčiau per trečiąjį kėlinį įkasti „Petrochemai“ nepavyko – 49:39.

NKL turnyro lentelės lyderiai viso ketvirtojo kėlinio metu sukaustė jonaviečius geležinėje gynyboje ir patys palengva mažino deficitą – 48:53 (36 min). Netrukus vilniečių puolimo lyderis Antanas Udras sumažino „Petrochemos“ pranašumą iki trijų taškų – 55:52 (38 min). Drama tęsėsi toliau, o Jonavos komandą į priekį patempė Tadas Sebežiovas, pataikęs dvitaškį su varžovo pražanga – 58:52.

Tritaškiu atsakęs Udras, likus žaisti 17 sek., atgaivino intrigą – 58:55, tačiau susitikimo pabaigoje baudų metimus pataikę Vorotnikovas ir Aurimas Urbonas įtvirtino šeimininkų pergalę – 60:57.

„Petrochema“: Tadas Sebežiovas 19 taškų (5 atk. kam.), Henrikas Vorotnikovas 15 (5 atk. kam.), Tomas Milinskas 8 (8 atk. kam.), Karolis Šarukas 6, Aurimas Urbonas 4, Mikita Balaban, Ričardas Verbickas, Dainius Gulbinas ir Lukas Grabauskas po 2.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 19 taškų (18 atk. kam.), Dominykas Domarkas 12, Edvinas Jezukevičius 9.