Tautvydas Kliučinykas nugalėtojams pelnė 7 taškus
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-5) šventė aštuntąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Aštuoniolikos taškų persvarą iššvaistę namuose rungtyniavę marijampoliečiai 98:92 (26:15, 18:18, 25:20, 11:27, 18:12) po pratęsimo įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (6-7) komandą.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių turėjo 11 taškų pranašumą (44:33).

Ilgą laiką atsilikę į lemiamą šturmą jaunieji žalgiriečiai kilo ketvirtajame kėlinyje. Baigiantis mačui rezultatą išlygino paskutinių metimu meistru tampantis Martynas Varnas (80:80).

Visgi papildomų 5 min. metu marijampoliečiai sugebėjo atsilaikyti – pergalę šeimininkams garantavo sėkmingas Casey Coonso žaidimas ir taikliai mestos baudos.

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis 25, Casey Coons (8 rez. perd.) 19,  Paulius Abramavičius 17, Donatas Sabeckis 14, Rokas Čepanonis 10.

„Žalgiris-2“: Martynas Varnas 27, Martynas Echodas (12 atk. kam.) 15, Vidas Ginevičius (8 rez. perd.) 12.