Sauliaus Dumbliausko ir Osvaldo Mačernio Tartu „Fausto“ ekipa per Estijos čempionato rungtynes rezultatu 74:91 (19:20, 20:19, 16:23, 19:29) pralaimėjo Tartu „Rock“ ekipai, kurioje vyriausiojo trenerio pareigas užima Algirdas Brazys bei žaidžia Povilas Butkevičius.

Dumbliauskas per Tartu komandų derbį buvo rezultatyviausias. Starto penkete rungtynes pradėjęs sunkusis krašto puolėjas per 35 aikštėje praleistas minutes  pelnė 17 taškų (4/13 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 9/11 baudų) bei atkovojo 12 kamuolių.

Tuo tarpu kitas „Fausto“ komandos narys Mačernis, taip pat starto penkete pradėjęs rungtynes, per 23 minutes pelnė 8 taškus (2/2 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Butkevičius per 9 minutes nė karto nemetė į krepšį ir taškų nepelnė, tačiau 2 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Tai buvo ašuntoji „Fausto“ ekipos nesėkmė per 23 rungtynes. Tuo tarpu čempionato lyderė Tartu „Rock“ komanda pasiekė jau 20 per 22 mačus.

biski Butkeviciaus statistika tikrai ne tokia. taip cia susimaisė. P.Butkevičius per 8 minutes taškų nepelnė, tačiau spėjo iš varžovo perimti 2 kamuolius, blokuoti varžovo metimą, sykį suklysti ir 4 kartus prasižengti.