Dėl kamuolio kovoja Demetris Nicholsas ir Ousmane Camara
Nuotr. AFP-Scanpix
27:5. Tokiu rezultatu paskutinį kėlinį Prancūzijoje laimėjusi Maskvos CSKA (5-0) komanda Eurolygos B grupės 5-ojo turo rungtynėse 86:76 (22:27, 22:18, 27:14, 5:27) nukovė Limožo CSP (1-4) krepšininkus.

Po trečiojo rungtynių kėlinio CSKA ekipa turėjo net 12 taškų deficitą (59:71), tačiau paskutiniojo ketvirčio metu nutarė nebejuokauti. Sonny Weemsas, Milošas Teodosičius ir Pavelas Korobkovas į šeimininkų krepšį ėmė siųsti vieną taiklų metimą po kito, o prancūzų puolimas visiškai užstrigo.

CSKA spurtas 19:0 pasiuntė prancūzus į nokautą – likus žaisti mažiau nei 5 min. maskviečiai išsiveržė į priekį (74:73) ir atsitiesti CSP krepšininkams nebeleido.

CSKA šiose rungtynėse atliko net 30 rezultatyvių perdavimų. 12 iš jų – Teodosičiaus sąskaitoje.

CSKA: Sonny Weemsas 18 (5 rez. pard., 5 atk. kam.), Milošas Teodosičius 16 (12 rez. perd.), Nando De Colo 13, Pavelas Korobkovas 12.

CSP: Jamaras Smithas 19, Adrienas Moermanas 17 (10 atk. kam.), Trentas Plaistedas 9, Ramelas Curry 9, Leo Westermannas 8 (5 rez. perd.).