Į pralaimėjimų sūkurį SEB Baltijos krepšinio lygoje patekusi Rygos „ASK Riga" ekipa antrąją nesėkmę per trejas rungtynes patyrė ir per FIBA Europos taurės antrojo etapo J grupės varžybas. Ramūno Butauto auklėtiniai išvykoje 58:87 (10:13, 27:35, 8:18, 13:21) turėjo pripažinti Mariupolio „Azovmaš" ekipos pranašumą.

Latviai aikštės šeimininkams priešinosi tik per pirmąjį mačo ketvirtį. Vėliau ukrainiečiai atitrūko ir jau prieš didžiąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą. Po pertraukos „Azovmaš" ekipa dar labiau padidino savo pranašumą ir baigiantis mačui ėmė triuškinti varžovus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Steponas Babrauskas pralaimėjusiems per 21 minutę pelnė 7 taškus (0/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Starto penkete susitikimą pradėjęs Martynas Andriukaitis „ASK Riga" komandai per 23 minutes surinko 2 taškus (1/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus prasižengė.

„Azovmaš": Kenanas Bajramovičius 21 (8 atk. kam.), Panagiotis Liadellis 15, Slavenas Rimačas 11.

„ASK Riga": Arnis Vecvagaras 12 (7 atk. kam.), Ugis Vilumas 11, Aaronas Bramlettas 11 ... Steponas Babrauskas 7, Martynas Andriukaitis 2.

Tai V.Mikalauskas nesusitvarko su fizinio parengimo trenerio role.
2007-01-24
duobe... :| millage'as nelose.... nu bet visvien azovmash yra gera komanda... turetu namie bent jau pasikapot tiek su azovmash tiek su dinamo. o savaitgali laukia ventspilis isvykoj... irgi ne pyragai...