Donatas Motiejūnas surinko 6 naudingumo balus
Nuotr. AFP – Scanpix
Rungtynes starto penkete pradėjęs Donatas Motiejūnas nežibėjo, o jo atstovaujamą Hjustono „Rockets“ (8-1) ekipą į pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) atvedė užtikrintai lemiamu metu taškus rinkęs Jamesas Hardenas.

Kevino McHale'o auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 88:87 (19:28, 28:19, 16:21, 25:19) tik po atkaklios kovos įveikė pirmenybių autsaiderius – Filadelfijos „76ers“ (0-9) klubo krepšininkus.

James  Harden
PTS 35 | REB 6 | AS 7 | ST 3 | BS 1
Pradėjus tiksėti paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Tony Wrotenas pelnė keturis taškus iš eilės ir išvedė svečius į priekį (87:84).

Tada komandos apsikeitė klaidomis, o savo emocijų nesuvaldęs „76ers“ strategas Brettas Brownas buvo nubaustas technine pražanga. Hardenas sėkmingai realizavo baudų metimus ir „Rockets“ deficitas tapo minimalus (86:87).

Po minutės pertraukėlės Michaelas Carteris-Williamsas penktą kartą suklydo, o paskutinės atakos smaigalyje atsidūręs Hardenas pataikė dvitaškį, išplėšusi pergalę Hjustono komandai (88:87).

„76ers“ klubas savo atsakymui dar turėjo 9 sekundes, bet Carterio-Williamso metimas iš vidutinio nuotolio buvo netaiklus ir Filadelfijos komandos krepšininkai liko be pergalių.

Iš viso 31 minutę ant parketo praleidęs Motiejūnas pasižymėjo 3 taškais (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (10/24 metimų), Dwightas Howardas 21 (16 atk. kam., 6 kld., 7 blk.), Trevoras Ariza 13 (9 atk. kam.).

„76ers“: Tony Wrotenas 19 (8 rez. perd.), Henry Simsas 14, Michaelas Carteris-Williamsas 13, Hollisas Thompsonas 12.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2014-11-16 00:23
Barbora_BybasGaila jam numatyta gynybine pozicija, as tikejaus is jo kazko panasaus i Kleizos stiliu pirmais metais nba koki rode. O dabar is jo bando padaryt Songaila. Tikiuosi jisai pats daug dirba, kad pagerintu savo puolimo arsenala ir taikluma, nes jei kartais iskeistu i kita komanda, gal avyktu atsiskleist, kaip scoreriui ir isitvirtint i startini arba butu sixth man geriausias.

du zodziai: sloves muziejus
2014-11-15 19:15
-1
2014-11-15 13:01
to as
pritariu manau motiejunas privalo buti isrinktas menesio mvp nes nerealiai zaidzia
2014-11-15 12:33
nu..
Paskutinės kelios išprovokuotas 76ers klaidos buvo Donato dėka, kur čia blankumas. Puikiai juda gynyboje.
2014-11-15 11:45
AS
Zurnalistams pries rasant straipsnius siulau pasiziureti rungtynes.

Jusu straipsnis visiskai nesamoningas. Siandien Donatas suzaide nerealias rungtynes. Net komentatoriai varzybu pastoviai apie ji kalbejo. O rungtyniu pabaigoje pasake - "D-MO siandiena - pats geriausias Rockets zaidejas, nors jis tepelne 3 taskus".

Taigi, nerasinekit nesamoningu starpsniu. Zaide jis labai gerai - jo buvo visur pilna - ir gynyboje ir puolime. D-MO atliko visa juoda darba komandoje.
+1
2014-11-15 11:18
tai va kodel motiejunas tiek daug rungtyniauja... terrence jones turbut traumuotas... bet siaip lyg atidirba savo laika aiksteleje,daug metimu nemeta nes paprasciausiai trenerio uzduotis jam visai kita,jau pastebeta kad donatas dazniausiai turi viena geresniu +/- komandoje
2014-11-15 10:46
nesuprantu, kur cia blankus pasirodymas ? +- vienas is didziausiu komandoje, gerai padirbeta gynyboje, du stealsai, du blockai, padoriai kamuoliu nusiimta, sakyciau geros rungtynes d-mo, o metyt rocketsuose ir tai yra kam, tai gerai, kad ant gynybos donse dirba :)
+1
2014-11-15 10:45
2014-11-15 10:18
Pirmoji pusė buvo nuostabi Donatui, nuo jo prasidėjo spurtas Rockets'ų. Gynyba buvo pavyzdinga ir geriausia komandoje. Gaila, kad nepavyko įmesti daugiau taškų, bet žaidė tikrai gerai.
2014-11-15 10:16
Nesuzeide labai gerai, bet ir neblankiai. Taskai dar neviskas.