Timo Duncano karjeroje – dar vienas pasiekimas
Nuotr. AP – Scanpix
San Antonijaus „Spurs“ (5-3) komandos pergalė Los Andžele pažymėta ilgamečio klubo krepšininko Timo Duncano asmeniniu pasiekimu.

NBA veteranas perkopė per karjerą 25 tūkstančių pelnytų taškų ribą, o jo atstovaujama „Spurs“ svečiuose 93:80 (22:29, 18:22, 21:22, 25:23) įrodė pranašumą prieš vietos „Lakers“ (1-8) ekipos žaidėjus.

Tim  Duncan
PTS 13 | REB 11 | AS 2 | ST 1
Svečiai atitrūko dar pirmoje mačo dalyje, kada antrąjį kėlinį užbaigė šešiais taškais iš eilės bei į rūbinę išėjo turėdami saugią persvarą (47:35).

Galutinai nuo varžovų „Spurs“ komandos žaidėjai pabėgo ketvirtajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 19:3 ir pradėjo triuškinti aikštės šeimininkus (88:62).

Duncanas 25 tūkst. taškų ribą perkopė dar pirmajame ketvirtyje, kada pelnė du taškus Edo Daviso pražanga.

19-uoju NBA krepšininku viršijusiu šią ribą tapęs 38-erių aukštaūgis šiuo metu savo sąskaitoje turi 25,005 taškus ir jo artimiausias varžovas šiame sąraše – Paulas Pierce'as, kuris yra pelnęs 25,127 taškus.

Tragiškai šiame mače atrodė „Lakers“ žvaigždė Kobe Bryantas. Gynėjas per 36 minutės „iš žaidimo“ pataikė vos vieną metimą iš keturiolikos, iš viso pelnė 9 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei surinko tik 1 naudingumo balą.

„Lakers“: Carlosas Boozeris 19 (8 atk. kam.), Jeremy Linas 15, Jordanas Hillas 10 (4/13 metimų, 11 atk. kam.), Kobe Bryantas 9 (1/14 metimų), Jordanas Klarksonas 8.

„Spurs“: Cory Josephas 14, Timas Duncanas 13 (11 atk. kam.), Kawhi Leonard 12, Tony Parkeris 11 (9 rez. perd.), Mattas Booneris 10, Emanuelis Ginobili 9 (8 rez. perd., Danielas Greenas 9.

Timo Duncano karjeros įvykiai:

2014-11-15 21:38
kobe po nauju bus 3
2014-11-15 18:44
4. Kobe Bryant 31929
2014-11-15 14:06
?O kur galima pasiziureti tuos visus rezultatyviausius visu laiku nba zaidejus?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

2014-11-15 13:14
Ar tik ne black mamba pries sezona spygavo, kad ESPN idiotai dirba? Sakyciau tame reitinge netgi per aukstai verksnys yvertintas.