Joniškiečių pergalę nulėmė Žilvino Petraičio metimas
Nuotr. nklyga.lt/Rimgaudas Budrys
Apmaudžią nesėkmę NKL pirmenybėse patyrė „Vilniaus“ (5-8) krepšininkai. Sostinės ekipa namuose 76:80 (27:17, 13:24, 16:18, 20:21) turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ (7-6) pranašumą.

Vakar šių komandų susitikimas Joniškyje taip pat baigėsi „Delikateso“ pergale 84:66.

Rungtynes Vilniuje geriau pradėjo šeimininkai, tačiau antrajame kėlinyje atsitiesę svečiai iš Joniškio atstatė pusiausvyrą. Likusių rungtynių metu aikštelėje vyko atkakli kova, o nugalėtojai sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes Žilvino Petraičio dvitaškis su varžovo pražanga išvedė „Delikatesą“ į priekį (76:78). Tuomet iniciatyvos nesėkmingai ėmėsi „Vilniaus“ legionierius iš JAV Jermaine‘as Love – gynėjas iš pradžių prametė tritaškį, vėliau suklydo, o joniškiečiams užsitikrinus pergalę baudų metimais prametė ir nieko jau nebelėmusį tolimą metimą.

„Vilnius“: Jermaine‘as Love 20, Andrew Fair 14, Laurynas Jacevičius 13, Ignas Daukšys 12 (8 atk. kam.), Vitalijus Lukša 10.

„Delikatesas“: Mantas Pukinskas 20, Benas Bagdonavičius 18, Žilvinas Petraitis 12, Paulius Gvazdaitis 10.