Antanas Udras varžovams buvo sunkiai sulaikomas
Nuotr. S.Čirba
Pirmose antrojo rato rungtynėse Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate Jonavos „Petrochemos“ (8-6) ekipa Vilniuje – 71:81 (14:20, 18:17, 17:22, 22:22) pralaimėjo vietos „Perlo-MRU“ (10-4) komandai.

Tai buvo antrosios Kęstučio Naruševičiaus auklėtinių rungtynės su „Perlo-MRU“ ekipa per dvi dienas. Vakar paskutiniame pirmojo turo susitikime „Petrochema“ namuose – 60:57 nugalėjo vilniečius.

Sostinėje šeimininkai greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir, įpusėjus ketvirčiui, pirmavo – 12:5. Kolektyvinėmis pastangomis „Petrochemai“ pavyko stabilizuoti mačo eigą ir po pirmųjų dešimties minučių „Perlo-MRU“ persvara siekė šešis taškus (20:14).

Aktyviai į žaidimą antrajame kėlinyje įsilieję Karolis Šarukas ir Aurimas Urbonas padėjo „Petrochemai“ prisivyti varžovus (29:29). Po svečių spurto atsigavę Mindaugo Sakalausko auklėtiniai atkarpą prieš didžiąją pertrauką užbaigė spurtu 8:2.

Tris pirmąsias trečiojo kėlinio minutes vyko taškų lenktynės, o po Henriko Vorotnikovo dvitaškio rezultatas tapo lygus (41:41). Tiesa, tuomet iššovė Antanas Udras, surinkęs 7 taškus, bei padėjęs „Perlui-MRU“ pabėgti į priekį (51:41). Tokį deficitą jonaviečiai išlaikė ir po trijų ketvirčių (49:59).

Lemiamame kėlinyje Jonavos klubas vos per dvi minutes sugebėjo grėsmingai priartėti prie vilniečių – (58:61), tačiau jau po keturių minučių „Perlas-MRU“ stabilizavo savo padėtį (71:62). Po šio epizodo komandos keitėsi taikliais metimais, bet rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Petrochema“: Tadas Sebežiovas 18, Henrikas Vorotnikovas 17, Karolis Šarukas 12, Lukas Grabauskas 11, Aurimas Urbonas 8.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 27, Dominykas Domarkas 17, Tomas Černeckis 10.

2014-11-16 01:06