„Ežerūnas-Karys“ NKL lygoje iškovojo jau 10-ąją pergalę
Nuotr. ezerunas.lt
Gintautas Matulis pelnė 25 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, o jo vedamas Molėtų „Ežerūnas-Karys“ (10-4) NKL rungtynėse svečiuose iškovojo pergalę prieš Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (8-6) ekipą 83:73 (16:16; 18:17; 22:9; 27:31).

Pirmoje rungtynių pusėje nei vienai ekipai nepavyko susikrauti didesnio pranašumo, o po dviejų kėlinių „Ežerūnas-Karys“ turėjo minimalią persvarą. Tačiau trečiajame kėlinyje daugiausiai Matulio pastangomis svečiai padidino apsukas ir trečiojo kėlinio pabaigoje jau turėjo dviženklę persvarą.

Po šios pergalės Moletų ekipa ir toliau išlieka NKL turnyrinės lentelės viršuje. Tuo metu „Nafta-Uni-Akvaservis“ žengia ketvirti.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Viktoras Chodosovskis ir Laurynas Lučinskas po 15, Mindaugas Stašys 13 (7 rez. perd.).

„Ežerūnas-Karys“: Gintautas Matulis 25 (8 atk. kam.), Evaldas Baniulis 15 (11 atk. kam, 5 rez. perd.), Deividas Keburys 13 (8 atk. kam), Aivaras Kvedaravičius 11.