Midaugas Reminas prie pergalės pridėjo 15 taškų
Nuotr. M.Gailiūnas
„Trakai“ (9-5) antrą kartą per dvi dienas įveikė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) autsaiderius. Vakar namuose iškovoję pergalę 77:70, šiandien išvykoje Kauno „JAZZ-Diremtos“ (0-14) krepšininkus Andriaus Šležo auklėtiniai įveikė 93:80 (30:19, 17:22, 27:20, 19:19).

Beveik visas problemas „Trakai“ išsprendė jau pirmąjame kėlinyje, kurio metu šeimininkai galingai žaisdami puolime neleido kauniečiams pradėti svajoti apie pirmąją pergalę čempionate.

„Trakai“ išlaikė rungtynių kontrolę beveik iki susitikimo pabaigos. „JAZZ-Diremta“ ketvirtojo kėlinio viduryje prisivijo varžovus ir sumažino deficitą iki 6 taškų (73:79), tačiau tai buvo viskas. Pergalę svečiams rungtynių gale užtikrino sėkmingas Mindaugos Remino žaidimas.

„Trakai“: Tomas Lekūnas 19, Tautvydas Pipiras 17, Mindaugas Reminas 15, Karolis Brusokas 11, Lukas Brazdauskis 9, Simonas Lekys 6.

„JAZZ-Diremta“: Matvydas Stašelis 17, Juozas Ramanauskas ir Karolis Kokoška po 15, Paulius Danisevičius 14, Renaldas Simanavičius 7.