Benas Veikalas buvo rezultatyviausias Bonos komandoje
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Turnyro lentelės kaimynų akistatoje tarp Ulmo „Ratiopharm“ (5-4) ir Bonos „Telekom Baskets“ (5-4) pergale džiaugėsi šeimininkai „Ratiopharm“. Beno Veikalo ir Tado Klimavičiaus atstovaujamą ekipą jie pranoko 82:77 (20:23, 16:23, 22:18, 24:13).

Abu lietuviai pasižymėjo rezultatyvumu. Veikalas pelnė 15 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, dusyk suklydo ir surinko 9 naudingumo balus per 28 minutes.

Klimavičius per 22 minutes surinko 14 taškų (7/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir surinko 13 naudingumo balų.

„Ratiopharm“: Peras Guentheris 29, Jaka Klobučaras 19, Timas Ohlbrehtas 10.

„Telekom Baskets“: Benas Veikalas 15, Tadas Klimavičius 14, Ryanas Brooksas ir Angelo Caloiaro po 11.