Tomo Delininkaičio ranka nedrebėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis
Nuotr. Fotodiena.lt
Atėnų AEK (2-4) klubas, kuriam atstovauja Tomas Delininkaitis, Graikijos čempionato rungtynėse namuose po atkaklios kovos 67:64 (23:24, 16:14, 12:15, 16:11) palaužė Patrų „Apollon“ (2-4) ekipą.

Delininkaitis visas rungtynes šaudė pro šalį, tačiau lemiamu momentu savo komandai buvo itin naudingas. Būtent jo du dvitaškiai priešpaskutinę susitikimo minutę išlygino rezutlatą, o vėliau ir išvedė šeimininkus į priekį. Pergalę AEK užtvirtino to paties Delininkaičio taiklūs baudų metimai.

Krepšininkas iš Lietuvos ant parketo praleido 24 minutes ir per jas įmetė 6 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/7 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo kamuolį, kartą suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles.

AEK: Carlas Inglishas 21, Dušanas Šakota 19, Milanas Miloševičius 8 (13 atk. kam.), Tomas Delininkaitis ir Zisis Sarikopoulus po 6.

„Apollon“: Muhammadas El-Aminas 23, Toarlynas Fitzpatrickas 13, Nykos Argyropoulosas 10, Kevinas Galloway 8.