Kobe Bryantas buvo sunkiai sulaikomas
Nuotr. AFP – Scanpix
Įspūdingą solo pasirodymą surengęs Kobe Bryantas pelnė 44 taškus, bet toks „Lakers“ (1-9) veterano rezultatyvus žaidimas Los Andželo klubui sėkmės negarantavo.

Stepheno Curry vedama „Golden State Warriors“ (8-2) komanda išvykoje 136:115 (34:23, 40:32, 41:24, 21:36) nepaliko jokių vilčių „Lakers“ krepšininkams.

Stephen  Curry
PTS 30 | REB 4 | AS 15 | ST 1 | EFF 38
Svečiai į priekį šovė nuo pat mačo pradžios, kada Andrew Bogutas per pirmąsias aštuonias pirmojo kėlinio minutes pelnė 12 taškų, o jo atstovaujama „Warriors“ ekipa pasiuntė varžovus į nokdauną (29:12).

Kiek sėkmingiau antrojo ketvirčio pradžią sužaidusiems aikštės šeimininkams buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (31:39), tačiau labiau priartėti prie „Warriors“ žaidėjų „Lakers“ nesugebėjo.

Po ilgosios pertraukos į rungtynes sugrįžę „Warriors“ krepšininkai pratęsė savo dominavimą, trečiąjį kėlinį laimėjo 41:24 ir nutolo nepavejamai (115:79).

Bryantas mačą pradėjo starto penkete, per 31 minutę pataikė 12 dvitaškių iš 22, 3 tritaškius iš 12, 11 baudų metimų iš 16, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

„Lakers“: Kobe Bryantas 44 (15/34 metimų), Jordanas Hillas 15 (11 atk. kam.), Edas Davisas 10, Jordanas Klarksonas 10, Robertas Sacre 10, Xavieras Henry 8.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 30 (15 rez. perd.), Marreese Speightsas 24 (9 atk. kam.), Klay Thompsonas 18, Andrew Bogutas 15 (10 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 14, Andre Iguodala 10, Draymondas Greenas 10 (8 atk. kam.).

Rungtynių epizodai:

2014-11-17 17:13
Lakers treneriui Scotui tragiškai pradėt čempionatą ne naujiena. 2004/2005 metais sezoną treniruodamas Hornets pradėjo su 2-29 (pergalės/pralaimėjimai) ir po to baigė tą sezoną su 18-64 . Po to buvo 2010-2011 sezonas su Cavaliers ir vienu metu buvo 8-45 pergalių ir pralaimėjimų santykis o tą sezoną baigė su 19-63 . Ne kažką šviečiasi ir Lakersam šiam sezone.
2014-11-17 16:45
nesjis
Kobe uzdirba 25 limonus o ju kepure siais metais 77 limonai. Nash'as kuris jau net neatsako i trenerio skambucius uzdirba dar vis 9 limonus.

Lakers'[ai siuo metu yra sudina komanda ir ne del Kobes, o pradedant vadyba ir baigiant treneriu suoleliu.

2014-11-17 13:41
a
Taip jau gaunas, kai vienas žaidėjas vos ne puse salary cap'o gauna :D Bilietų ir marškinėlių tai parduos, bet ar iškovos 10 pergalių? :D
2014-11-17 13:04
feliksas
Lakers organizacija panaseja i Knicks. Visiskai priprate prie pralaimejimu. Jei ne K Bryant tai net ziurovai nepirktu bilietu. Bet yra dar durniu galvojanciu kad dabar va pataupys o paskui pirks koki Duranta. Na ir kas? O is kur tada gaus pinigu kitiems grajokams. Kobe pasiima savo pinigus bet jis ir dirba.

--
2014-11-17 12:50
asf
Kad, Lakers sudetis tragedija. Jai ne kobe Isvis ten neaisku kas butu. Kobe po traumos, gerai juda ir neblogai pataiko, aisku nevisada. Nera gynybos pas komanda, nera tritaskininku. Cia pns kaip McGrady lose uz Orlando rinko po 50 -60 tasku bet komandos nebuvo. Buvo rezultativiausias lygoje. jus kaltinkit vadyba, kad nesugebejo aplink ji sukurt Geros komandos, su tokiu zaideju reikia kovoti del championship ring.

--
2014-11-17 11:57
edga888Visiška tragedija... Daužo kas netingi tuos Lakers... O klubas visiškai nesiima jokių veiksmų.. Gynyba visiškai kiaura kaip rėtis... Tuoj kas nors 200 pts įmes Lakersams..

Na cia manau aisku kokia strategija Lakersai naudoja, mazdaug iskentes pora sezonu pataupydami o tada 2016 bandys Duranta ar dar ka paimt.
2014-11-17 09:59
Aciu dievui Boozerio sy sezona atsikrate Bulls :) Lakers tik vardas jo ir beliko.
2014-11-17 09:41
is varzybu eigos panasu, kad GSW nebuvo reikalo smaugt Kobes, nes skirtumas nuolat tik augo, tai senukas biski gavo pametyt. :) bet ir vel procentas toks so so - 44 proc. pataikymas butu neblogas tik playofuose, losiant gynybini kasi, o toki bek ir mesk be gynybos, tai... nu bet kas belieka - taip ar taip luzeriai, tai senukas bent tasku parinko. :)
+3
2014-11-17 09:08
Kobe 34/15

Likes startinis ketvertas 35/10

Tiesiog tai viska ir pasako apie siu metu Lakers komanda... Be Bryanto nera kam zaisti tsg... Is atlieku surinkta Lakers komanda.
2014-11-17 08:00
2014-11-17 07:48
Kokie visi mandrus kitus kritikuoti kaip patys tik pc klaviatura galit spaudineti :D kobei nera kur daugiau dingti,nes komandoj be jo daugiau nieko nera ir jam reikia kazka daryti.. jeigu jis nemes tai kazi ar isvis kazkas ten mes... grys young manau situacija gali pasikeisti ir puolimo lyderiais taps abudu...