Domantas Sabonis svariai prisidėjo prie Gonzagos universiteto pergalės
Domantas Sabonis svariai prisidėjo prie Gonzagos universiteto pergalės
Nuotr. AFP-Scanpix
NCAA pirmenybėse pergalę pasiekė Domanto Sabonio atstovaujamas Gonzagos universitetas. Sabonio komanda 72:56 namuose palaužė SMU universiteto ekipą.

Vidurio puolėjui iš Lietuvos treneris suteikė 20 žaidimo minučių ir savo laiką Sabonis išnaudojo sėkmingai. Jis pelnė 13 taškų (4/8 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 9 kamuolius, po triskart suklydo ir prasižengė.

Rezultatyviau už jį nugalėtojų komandoje žaidė tik 17 taškų pelnęs Kevingas Pangosas.

SMU komandą treniruoja ilgus metus NBA lygoje dirbęs bei 2004 metų olimpinėse žaidynėse JAV rinktinei vadovavęs 74-erių strategas Larry Brownas.

Gonzagos universitetas: Kevinas Pangosas 17, Domantas Sabonis 13, Kyle‘as Wiltjeris 10, Pžemekas Karnovskis 8.

SMU universitetas: Benas Moore‘as 11, Justinas Martinas ir Nicas Moore‘as po 10, Keithas Frazeris ir Cannenas Cunninghamas po 7.


Rodyti komentarus
1 2  »
2014-11-19 21:15
as
Jam 18 metų, gal dar priauks pora centimetrų. :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-19 09:20
ŠūdasNe apie Duncaną kalba, o apie tai, kad ne viską lemia mėsos ilgis ar plotis. Duncano pavyzdys čia tinka todėl, kad ne jo atletiškumas (už jį būta ir yra gerokai atletiškesnių sportininkų) padarė jį išskirtiniu, gal net vienu geriausių savo pozicijos žaidėjų istorijoj, bet suvokimas, ką jis daro aikštėj, ką daro jo komandos draugai ir priešininkai. Juo labiau ne atletiškumas leidžia padoriai žaisti būnant 38-erių.Niekas nesitiki, kad Domantas taps all-staru, bet nepastebėti, kad jis jau dabar yra protingas žaidėjas, gerai jaučiantis žaidimą, nesąžininga. Pridės patirties, sutvirtės ir viskas dar jam prieš akis.Ir keista, kad matai jo neatletiškumą ir greičio stoką. DraftExpress, atvirkščiai, išskiria tai kaip jo stipriąsias puses: https://www.youtube.com/watch?v=er69CSpU... Go figure.


Que?

Mes tą patį video žiūrėjom?

http://youtu.be/er69CSpUd34?t=7m15s

Priaugs dar kiek masės ir dings visas greitis kaip pas Valančiūną.

Mėsos ilgis ir plotis lemia tavo patrauklumą drafte. Ten aukštai kyla tokie žmonės kaip Andrew Wiggins, Joel Embiid ar net koks Bruno Caboclo, kuris išvis neturi krepšinio įgūdžių. Ir tada grįžtam prie to ką aš jau ankščiau pasakiau - vėlai pašauktas drafte kelis metus šildysi suolą. Krepšinio lygiu jau ir taip NCAA yra laiko švaistymas lyginant su ACB, dar keli metai ant NBA suolo žaidėjo raidai tikrai nepadės.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-19 04:28
Studentiški koldūnai
“Domas was really good,” coach Mark Few said. “You’re starting to see what kind of rebounder he is. If you can rebound in traffic against those guys, you can do that against anyone in the country.”
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-19 04:04
Šūdas
Ne apie Duncaną kalba, o apie tai, kad ne viską lemia mėsos ilgis ar plotis. Duncano pavyzdys čia tinka todėl, kad ne jo atletiškumas (už jį būta ir yra gerokai atletiškesnių sportininkų) padarė jį išskirtiniu, gal net vienu geriausių savo pozicijos žaidėjų istorijoj, bet suvokimas, ką jis daro aikštėj, ką daro jo komandos draugai ir priešininkai. Juo labiau ne atletiškumas leidžia padoriai žaisti būnant 38-erių.

Niekas nesitiki, kad Domantas taps all-staru, bet nepastebėti, kad jis jau dabar yra protingas žaidėjas, gerai jaučiantis žaidimą, nesąžininga. Pridės patirties, sutvirtės ir viskas dar jam prieš akis.

Ir keista, kad matai jo neatletiškumą ir greičio stoką. DraftExpress, atvirkščiai, išskiria tai kaip jo stipriąsias puses: https://www.youtube.com/watch?v=er69CSpU... Go figure.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 21:57
DumblasCentimetrų trūksta ar pakanka – tai priklausys, nuo to, kaip jis žais. Nėra ką čia spėliot anksčiau laiko. Timas Duncanas irgi ne pats atletiškiausias sportininkas NBA, bet nueitas kelias kalba už save. Niekas iš Sabonio tiek nesitiki, bet tuščiai šnekėt, kaip ten bus, jeigu bus, neprasmingas užsiėmimas.


Tim Duncan kažkaip netyčia buvo pirmas šaukimas ir būdamas jaunas jis tikrai buvo pakankamai atletiškas.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 18:52
Dumblas
Centimetrų trūksta ar pakanka – tai priklausys, nuo to, kaip jis žais. Nėra ką čia spėliot anksčiau laiko. Timas Duncanas irgi ne pats atletiškiausias sportininkas NBA, bet nueitas kelias kalba už save. Niekas iš Sabonio tiek nesitiki, bet tuščiai šnekėt, kaip ten bus, jeigu bus, neprasmingas užsiėmimas.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 17:05
GB21NBA jis atrodytu geriau nei D-Mo ir netgi manau nei Valančiūnas. Sabonis turi metima iš toliau, gerai kovoja dėl kamuolių ir jo puolimo arsenalas daug geresnis nei prieš tai 2 minėtų, po krepšiu juda labai plastiškai ir nebando vien per jėgą pelnyt taškus.


Puolime jam niekas neduos žaist., nes niekas net nesitiki, kad iš jo kada nors bus žvaigždė. O jei nesiseks gynyboj, tai galės varžytis su Motiejūnu kam pasisekė ilgiau pasėdėt pirmais metais.

O su gynyba bus problemų, nes jis nėra atletiškas. Ir kaip centrui jam trūksta ūgio, todėl tikėtina kad jį visgi stums į ketvirtą poziciją, kur bus dar daugiau problemų gaudant greitesnius žaidėjus.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 16:32
...
Ncaa maziau svarbu kaip losia, I startini eina senbuviai kuriem jau paskutiniai metai....bet tai nereiskia kad zaidejai nuo suolo zais daug maziau

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 16:19
Anonimas
jei taip ir toliau tai po antru metu univere jau laisvai i nba gales varyt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 15:59
CthulhuGB21Gerai sužaidus NCAA daug didesnės galimybės patekt į nba aukštesniu picku, kas duotu daugiau laiko aikštelėj nei tiesiai iš europos. + Ncaa pažaidus iškart bus ir adaptacija prie kitokio krepšinio.Aš esu gana skeptiškas Domanto galimybėmis NBA, jam būt pašauktam žemesniu nei dvidešimt-kažkelintu picku yra labai mažai šansų. O tokie žaidėjai NBA įprastai sėdi ant suolo. Na nebent atsidurtų kokiuose 76ers.


NBA jis atrodytu geriau nei D-Mo ir netgi manau nei Valančiūnas. Sabonis turi metima iš toliau, gerai kovoja dėl kamuolių ir jo puolimo arsenalas daug geresnis nei prieš tai 2 minėtų, po krepšiu juda labai plastiškai ir nebando vien per jėgą pelnyt taškus.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 15:58
AnonimasJis stipriausiam divizione žaidžia? Nelabai nusimanau apie tą studentų lygą..


taip stirpiausiam, iš šito diviziono dauguma jaunų eina į nba. Aišku jei žaidžia gerai ir juos pašaukia per draftus.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 15:24
juliuxd
Prasom ir rungtyniu epizodai http://www.youtube.com/watch?v=eZcZsKM6N...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 15:14
GB21Gerai sužaidus NCAA daug didesnės galimybės patekt į nba aukštesniu picku, kas duotu daugiau laiko aikštelėj nei tiesiai iš europos. + Ncaa pažaidus iškart bus ir adaptacija prie kitokio krepšinio.


Aš esu gana skeptiškas Domanto galimybėmis NBA, jam būt pašauktam žemesniu nei dvidešimt-kažkelintu picku yra labai mažai šansų. O tokie žaidėjai NBA įprastai sėdi ant suolo. Na nebent atsidurtų kokiuose 76ers.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 15:08
Anonimas
Jis stipriausiam divizione žaidžia? Nelabai nusimanau apie tą studentų lygą..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 14:02
Siaip
galima pasiziuret jutubej jo rungtynes per Robert Perry Network.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 13:28
kur tau nesirinks, kai visas uni privalo eit palaikyt komandos.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 13:21
hmz
Fantastiški Sabonio rezultatai per pirmas dvi rungtynes. Žaidžia vienoj iš stipriausių NCAA komandų ir būdamas pirmametis gauna žaist, o tą žaidimo laiką išnaudoja maksimaliai gerai. Kiek pirmamečių gali pasigirt panašiais rezultatais? Vienetai.. O tie, kurie turi tokius skaičius, galiausiai pirmam rate NBA būna pašaukti. Aš kažkaip tikiu, kad Sabas gali visus keturis metus NCAA atžaist ir pabaigt universitetą, o tik paskui apie profesionalo karjerą galvot (gan juokingai skamba, žinant kad jis jau Eurolygoj yra žaidęs) Taigi, pradžia gera. Bus įdomu stebėt, kaip toliau seksis.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 12:32
taip nemazai ziurovu renkas
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 11:40
ALGhttps://www.youtube.com/watch?v=eZcZsKM6...sabas runktyniu zmogus buvo :)


sabo dėjimas pabaigoj su bauda :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-11-18 11:35
ZaliasZNu nezinau, bet man tai atrodo zingsnis atgal ta ncaa jo karjeroje. Bet ateitis parodys


Gerai sužaidus NCAA daug didesnės galimybės patekt į nba aukštesniu picku, kas duotu daugiau laiko aikštelėj nei tiesiai iš europos. + Ncaa pažaidus iškart bus ir adaptacija prie kitokio krepšinio.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 27

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas