Vienuolika Eurolygos turų iš eilės nuo kelio šlavę varžovus, Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai pradėjo buksuoti. Tryliktojo turo rungtynėse graikai namie 80:93 (19:22, 15:24, 29:23, 17:24) nusileido Belgrado „Partizan“ ir patyrė antrą iš eilės nesėkmę.

„Panathinaikos“ trečias rungtynes iš eilės žaidė be naudingiausio gruodžio mėnesio lygos krepšininko Mike‘o Batiste‘o, o prieš šias rungtynes iš rikiuotės iškrito ir kitas aukštaūgis Demos Dikoudis. Naudodamiesi tuo, „Partizan“ priekinės linijos žaidėjai griovė visą Atėnų klubo gynybą.

Belgrado klubo „centras“ Kosta Perovičius pelnė 19 taškų, pataikydamas visus 6 dvitaškius, ir „Partizan“ dominavo nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės. Trečiajame kėlinyje „Panathinaikos“ sugebėjo priartėti iki 6 taškų (63:69), tačiau įpusėjus paskutiniam ketvirčiui serbai vėl įtikinamai pirmavo (83:68) ir nebeleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

„Panathinaikos“ negelbėjo nė tai, kad jie metė net 53 baudas, iš kurių pataikė 43. „Partizan“ iš 30 baudų sumetė 28.

Nepaisant pralaimėjimo, „Panathinaikos“ jau yra užsitikrinę pirmą vietą B grupėje. Tuo tarpu „Partizan“, turinti 6 pergales ir 7 pralaimėjimus, dalijasi 4-6 vietomis.

Ilgiausiai šeimininkų gretose šiose rungtynėse žaidė Ramūnas Šiškauskas. Per 31 minutę jis pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 2/3 trit., 6/8 baudų), atkovojo kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas Robertas Javtokas mačą pradėjo starto penkete ir per 19 minučių surinko 5 taškus (2/3 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

„Panathinaikos“: Tony Delkas 23, Sani Bečirovičius 16, Ramūnas Šiškauskas 14, Dejanas Tomaševičius 10.

„Partizan“: Kosta Perovičius 19, Vonteego Cummingsas 16, Predragas Drobnjakas ir Dušanas Kečmanas po 15, Urošas Tripkovičius 12, Milenko Tepičius 10.

Šiemet Partizan atsigauna, gerą komandą surinko. Javtokas galėjo ir daugiau pasistengti, nes ne taip trumpai jau ir žaidė, juolab, kad Partizan rezultatyviausias buvo Perovičius - centras.