Pablo Prigioni antras rungtynes iš eilės buvo labai arti trigubo dublio ir jo vedama Vitorijos „Tau Ceramica“ pratęsė pergalių seriją namie. Baskai 76:64 (28:20, 14:19, 12:9, 22:16) įveikė Sopoto „Prokom Trefl“ ir Eurolygoje savo aikštėje iškovojo 23 pergalę iš eilės.

Dėl traumos iškritus Zoranui Planiničiui, Prigioni jau antras rungtynes iš eilės žaidžia žymiai ilgiau nei įprastai. Prieš savaitę jo pasirodymo (12 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų, 8 atkovoti ir 5 perimti kamuoliai) pergalei nepakako, tačiau šįkart argentinietis galėjo džiaugtis ir asmeniniu rezultatu, ir komandos pergale.

Įžaidėjas per 36 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o „Tau Ceramica“ iškovojo vienuoliktąją pergalę šį sezoną. Jei kitą savaitę paskutiniame Eurolygos ture baskai nesuklups, arba pralaimėjimą patirs Pirėjo „Olympiakos“, pirmą vietą A grupėje užims Vitorijos ekipa.

Sopoto ekipai atstovaujantis Donatas Slanina per 27 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit., 1/1 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Tomas Pačėsas per 20 minučių pelnė 3 taškus (1/3 baudų), 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Trečiasis Sopoto klubo lietuvis, Tomas Masiulis, per 16 minučių surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 20 taškų, Pablo Progioni 13 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Mirza Teletovičius 13, Luisas Scola 12.

„Prokom Trefl“: Michaelas Andersenas 15, Donatas Slanina 11, Christianas Dalmau 9.

house??? taigi jis niekam tikes losikas, stebetina, kad is vis ji pirko keramikai... daba turbut gailisi pinigus i bala ismete...