Iki mačo pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės ir atsilikinėdami 8 taškais, Stambulo „Efes Pilsen“ galėjo džiaugtis savo gretose turėdami Horace‘ą Jenkinsą. Įžaidėjas per likusį laiką pelnė 11 taškų ir išplėšė pergalę pergalę prieš Bolonijos „Climamio“ – 76:74 (23:16, 15:18, 13:15, 25:25).

37-ąją rungtynių minutę po Tyuso Edney tolimo metimo „Climamio“ pirmavo 69:61, kai „Efes Pilsen“ pakilo lemiamam šturmui. Laronas Profitas pelnė 2 taškus, Jenkinsas sumetė 6 taškus iš eilės, Ermalis Kuqo pridėjo dvitaškį, o į tai „Climamio“ atsakė tik 3 taškais ir turkai priartėjo iki 72:71.

Po italų klaidos Jenkinsas realizavo abi baudas ir išvedė savo ekipą į priekį, tačiau kitoje atakoje Jamesas Thomasas vėl atstatė „Climamio“ persvarą – 74:73. Jenkinsas darkart pataikė ir Stambulo klubas pirmavo 75:74.

Po vienos taiklios Jenkinso baudos skirtumas išaugo iki 2 taškų, o visas „Climamio“ viltis nubraukė Drew Nicholas, paskutinėmis sekundėmis blokavęs tolimą Stefano Mancinelli metimą.

„Climamio“ dar turi vilčių patekti į TOP 16 varžybas. Jiems kitą savaitę tereikia didesniu nei 14 taškų skirtumu išvykoje įveikti Sopoto „Prokom Trefl“.

„Efes Pilsen“: Marcusas Haislipas 17, Ermalis Kuqo 16, Horace’as Jenkinsas 15, Drew Nicholas 13.

„Climamio“: Davidas Bluthenthalis 26, Tyusas Edney 11, Marco Belinelli 10.