Liudvigsburgo "EnBW" krepšininkai iškovojo trečiąją poziciją Vokietijos taurėje. Frankfurte vykusiame finaliniame ketverte sekmadienį Andriaus Giedraičio komanda 91:67 (12:20, 26:15, 25:12, 28:20) nugalėjo šeimininkus "Opel Skyliners" krepšininkus.

"EnBW" žaidėjai pralaimėjo tik pirmąjį kėlinį. Tačiau 8 taškų deficitas buvo panaikintas per antrąjį ketvirtį, o po didžiosios pertraukos iniciatyva priklausė Liudvigsburgo krepšininkams. Jie iškovojo pergalę 23 taškų skirtumu.

Vėl ne pačias geriausias rungtynes sužaidė A.Giedraitis. Pusfinalyje pelnęs 3 taškus, šį kartą lietuvis per 18 minučių įmetė jų 4 (1/2 dvitaškių, 2/2 baudos metimų) ir atkovojo 5 kamuolius.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Lamaynas Wilsonas (8 atkovoti kamuoliai), o 19 pridėjo Ernestas Novakas (7 rezultatyvūs perdavimai).

Taurės laimėtoja tapo Kelno "RheinEnergie" komanda, kurios pranašumą pusfinalyje turėjo pripažinti A.Giedraičio komanda. Kelno krepšininkai finale 85:75 (23:23, 20:15, 23:15, 19:22) nugalėjo Bonos "Telekom Baskets" klubą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Elviras Ovcina, finale pelnęs 18 taškų ir sugriebęs 8 atšokusius kamuolius. 17 taškų pridėjo Saša Obradovičius.