Pirmą pergalę po trijų iš eilės nesėkmių Eurolygos C grupėje iškovojo Trevizo „Benetton“ ekipa, trečiadienį savo aikštėje 87:66 (16:21, 32:12, 20:12, 19:21) sutriuškinusi Po Ortezo „Elan Bearnais“.

Trevizo klubui tai buvo septintoji pergalė, praktiškai garantavusi vietą kitame etape – dar ne viena komanda nėra likusi už TOP 16 ribų iškovojusi 7 pergales.

„Elan Bearnais“ įspūdingai pradėjo rungtynes ir pirmojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 21:9. Tačiau „Benetton“ pirmo kėlinio pabaigoje ir antro pradžioje spurtavo 22:0, išsiverždami į priekį 31:22.

Prieš ilgąją pertrauką skirtumas išaugo iki 15 taškų (48:33) ir antroje mačo dalyje nebekilo abejonių dėl rungtynių nugalėtojo.

„Benetton“: Terrellas Lyday 31 taškas, Nikos Zisis 11, Matteo Soragna 9.

„Elan Bearnais“: Michaelas Wrightas ir Melvinas Sandersas po 14, Brittonas Johnsenas 11.