Paulius Ivanauskas rungtyniavo itin naudingai
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Antrąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) pasiekė „Prienai“ (2-3), kurie B grupės rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 92:74 (28:10, 19:29, 24:14, 21:21) įveikė Roberto Grabausko vedamą Talino „TLU/Kalev“ (1-5) klubą.

Aikštės šeimininkai į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje, kada per pirmąsias aštuonias minutes surinko 24 taškus, į savo krepšį praleido vos keturis taškus bei greitai susikrovė triuškinamą pranašumą (24:4).

Varžovams po šio nokdauno atsigauti nepavyko, o sėkmingai likusią mačo dalį rungtynių eigą kontroliavę „Prienai“ iškovojo įtikinamą pergalę.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Grabauskas aikštėje praleido 36 minutes, pelnė 26 taškus (12/23 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

„Prienai“: Kajus Okmanas 17 (6/15 metimų), Dominykas Milka 17 (11 atk. kam.), Domantas Šeškus 16 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Giedrius Staniulis 14, Vidmantas Sragauskis 11, Paulius Ivanauskas 9 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Arnas Labuckas 8.

„TLU/Kalev“: Robertas Grabauskas 26 (12/23 dvit., 12 atk. kam.), Reimo Tammas 17 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Raido Rossas 14, Krisas Killingas 9.

2014-11-19 20:39