Klivlendo „Cavaliers“ nesugeba išbristi iš nesėkmių liūno. Šią naktį per Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynes „kavalieriai“ namie 115:118 (18:18, 23:23, 25:22, 26:29, 8:8, 15:18) po dviejų pratęsimų nusileido Filadelfijos „76ers“ ekipai ir pralaimėjo penktą kartą per pastarąsias šešerias rungtynes.

Ketvirto kėlinio pabaigoje LeBronas Jamesas prametė iš po krepšio ir nepasinaudojo proga persverti rezultatą savo komandos naudai. Pirmo pratęsimo pabaigoje pergalę išplėšti galėjo Andre Iguodala, bet jo tolimas metimas tikslo taip pat nepasiekė.

Antrajame pratęsime svečiai netruko įgyti 4 taškų persvarą, tačiau Jamesas, per šį pratęsimą pelnęs 13 taškų, kaskart vis priartindavo savo komandą iki taško. Per paskutines 8 sekundes jis dukart pataikė iš toli ir likus žaisti 2 sekundes rezultatas buvo 116:115 „76ers“ naudai.

Kyle'as Korveris sumetė abi baudas ir padidino skirtumą iki 3 taškų, o Jameso sudėtingas tolimas metimas tikslo nepasiekė ir „Cavaliers“ pirmąkart šį sezoną pralaimėjo antras namų rungtynes iš eilės.

Žydrūnas Ilgauskas rungtyniavo 38 minutes ir pelnė 23 taškus (7/18 dvitaškių, 9/9 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 3 kartus suklydo ir 6 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 39 (10 atk. kam.), Larry Hughesas 26, Žydrūnas Ilgauskas 23, Saša Pavlovičius 12.

„76ers“: Andre Iguodala 34, Samuelis Dalembertas 20, Rodney Carney 18, Andre Milleris 16, Stevenas Hunteris 11.

King_James kodel galvoji kad Cavs pries si sezona tobulino puolima? Juk tokie zaidejai kaip Snow ir Hughes nebutu laikomi sudetyje del puolimo? Apskritai perkant Hughes pagrindinis argumentas buvo jo perimamu kamuoliu kiekis, isigijant ji buvo ketinama sustiprinti gynyba, ir apie koki greita puolima galima kalbeti turint sudetyje Ilgauska, Gooden ir Varejao kurie is po krepsio nepataiko... Vienu zodziu noriu pasakyti kad bloga nerealiai komplektacija komandos. Gaila James nes jis vienas ardosi, o kai komanda patenka i playoff jis jau nebeturi jegu. Po 42 minutes zaisti kas rungtynes cia ne juokas, uz ji daugiau zaidzia vien Iverson. Bijau kad nebutu kaip su Garnett kuris visa gyvenima praleido vienoje komandoje del pasirasyto ilgalaikio kontrakto, o pergaliu skoni truputuka pajutes buvo vos pora sezonu.
2007-01-25
+2
idomiausia tai, kad cavs si sezona tobulino puolima ir turejo greiciausia krepsini zaisti turincia komanda, o gavos taip, kad tapo gynybine komanda. puolimas toks letas, kad net baisu.
2007-01-25
Danny Ferry manau po tokiu rezultatu dabar turetu nemiegoti naktim ir galvot ka ir kur jam nugriebt. Nes Cavs rezultatai paskutiniuoju metu tragiski, komanda nezaidzia. Manau reiketu jiems kazka daryti. Visiskai nesuprantu ka daro Snow su Gooden, kur visa gynyba komandos, atsarginiu suolelis tragedinis, Hughes irgi lukesciu nepateisina...
2007-01-25
na po sito cavs praleimejimo bus idomu ziuret rungtynes per tv1.
+2
Pavojingai ritasi CAVSai zemyn.. penki pralaimejimai per seserias rungtynes yra per didele prabanga norit kovoti del aukstu vietu galutineje iskaitoje pries play-offus.. tikekimes kad padarys isvadas, nes jei jau pralaimima PHI tai tikrai neramu