Trečią nesėkmę FIBA Europos Iššūkio taurės rungtynėse patyrė Klaipėdos „Fortūnos“ (0-3) krepšininkės. Ramunės Kumpienės auklėtinės namie 59:83 (23:25, 11:19, 13:20, 12:19) neprilygo Mersino „Mersin“ (2-1) ekipai iš Turkijos.

„Mersin“ komandą į priekį vedė Natasha Lacy, kuri per 38 minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko moterų krepšinyje itin retą trigubą dublį.

„Fortūna“ pirmas trejas C grupės rungtynes pralaimėjo vidutiniu 23,7 taško skirtumu.

„Fortūna“: Monika Grigalauskytė 17 (8 atk. kam.), Lina Aglinskaitė ir Marina Solopova po 11, Justina Matuzonytė 10.

„Mersin“: Natasha Lacy 28 (12 atk. kam., 10 rez. perd, 8 kld.), Dora Horti 14, Michelle Snow 13, Burcu Cigli 11.

2014-11-21 12:25
as
Iš kur tokie nustatymai, kad -20 jau sutriuškinimas? Galima likus 3min. pralaiminėt 10taškų, prasileist porą trajakų ir galutiniam -20 tipo bus sutriuškinimas?

Mano akimis čia buvo gana garbinga kova žinant komandų skirtumus. Būtų nesuleidę atsarginių paskutiniam būtų baigę gal -10-15 ir būtų jau rašę jog sėkmingai sukovojo. Sutriuškinimas tada jei per du kėlinius sukrauna 25taškus ir išlaiko iki galo ar dar padidina tada jo, bet ne kai 25minute skirtumas tėra 10taškų.
2014-11-21 00:09
Teisus
Aklovarni, sutriuškinimas yra 20 ir daugiau taškų, o varžybos pralaimėtos 24 taškais. Taigi, kad ir kaip gaila, sutriuškinimas įvyko
2014-11-20 21:47
Kiek jus galit rasyt kad Fortuna sutriuskino?:DD + kad treciam keliny tebuvo 10-14 tasku skirtumas, nepavadinciau to sutriuskinimu.. O ketvirtam keliny atsargines zaide