Vassilio Spanoulio baudos metimas buvo pergalingas
Nuotr. BasketNews.lt/M.Gailiūnas
Pirėjo „Olympiakos“ (6-0) po dramatiškos kovos pasiekė šeštą pergalę šiame Eurolygos sezone. D grupės mače namuose žaidę „Olympiakos“ krepšininkai 77:76 (26:21, 19:19, 9:20, 23:16) nugalėjo grupės autsaiderę Valensijos „Basket“ (1-5) ekipą.

Bojano Dubljevičiaus ir Pau Ribaso tandemo į priekį vedami svečiai po trijų kėlinių turėjo pranašumą (56:50), o po Nemanja Nedovičiaus dėjimo iš viršaus persvara išaugo iki dviženklės (64:54).

Oliverio Laffayetto tritaškis likus žaisti 3 minutes rezultatą persverė „Olympiakos“ naudai (71:70).

Paskutinėmis sekundėmis aikštėje vyko nervų karas. Rezultatui esant 76:76, Valensijos krepšininkai prasižengė prieš Vassilį Spanoulį, o Graikijos klubo lyderis pataikė vieną baudą.

Nedovičius prametė svarbų metimą, tačiau kamuolys išliko „Basket“ rankose. Mažiau nei 2 sekundes atakai turėję svečiai į krepšį mesti nespėjo, Nedovičiaus pataikytas tritaškis buvo atliktas jau po sirenos.

Nedovičius Ispanijos klubo gretose debiutavo pelnydamas 6 taškus ir atlikdamas 4 rezultatyvius perdavimus.

Graikijos klubui ši pergalė leido užsitikrinti vietą „Top 16“ etape.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 15 (7 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 14, Tremmellas Dardenas 11.

„Basket“: Bojanas Dubljevičius, Pau Ribas ir Vladimiras Lučičius po 16, Guillemas Vivesas 8.