Sylvenas Landesbergas sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje
Nuotr. AP - Scanpix
Limožo CSP (1-5) ekipa rungtynėse su Eurolygos čempionais buvo arti sensacijos. Prancūzai Tel Avivo „Maccabi“ (4-2) krepšininkų pranašumą namuose turėjo pripažinti tik paskutinėmis akimirkomis 73:79 (19:21, 23:14, 15:13, 22:25).

Nors pirmojoje rungtynių dalyje CSP ekipa garbingai priešinosi svečiams iš Izraelio, iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms „Maccabi“ jau turėjo triuškinantį 18 taškų pranašumą – 56:38.

Prancūzijos čempionai nesiruošė nuleisti rankų ir surengė neįtikėtiną spurtą 28:8 bei ketvirtojo kėlinio viduryje po Nobelio Boungo-Colo tolimo metimo jau buvo priekyje – 66:64.

Visgi paskutinėmis susitikimo minutėmis Limožo ekipai koją pakišo netaiklūs baudų metimai, o „Maccabi“ pergalę garantavo užtikrintas Sylveno Landesbergo ir Jeremy Pargo dueto žaidimas.

CSP: Leo Westermannas 16 (8 rez. perd.), Nobelis Boungou-Colo 13, Adrienas Moermanas 11 (13 atk. kam.), Jamaras Smithas 10, Ramelas Curry 9.

„Maccabi“: Sylvenas Landesbergas 22 (9 atk. kam.), Jeremy Pargo 13, Yogevas Ohayonas 11, Alexas Tyusas 9, Devinas Smithas 8.