Loukas Mavrokefalidis surinko 30 naudingumo balų
Nuotr. AFP-Scanpix
Atėnų „Panathinaikos“ (4-2) ekipa neturėjo daug vargo Lenkijoje. Graikai Zgoželeco „Turow“ (1-5) krepšininkus įveikė 79:69 (25:22, 19:11, 17:18, 18:18) ir pirmą kartą šiame Eurolygos sezone iškovojo pergalę varžovų teritorijoje.

Pamatus pergalei Graikijos čempionai padėjo antrajame kėlinyje, kurio metu uždusino varžovus gynybos gniaužtuose bei įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki finalinės rungtynių sirenos.

Ketvirtojo kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs net 23 taškų ribą (55:78), tačiau „Panathinaikos“ paskutinėmis minutėmis atsipalaidavo ir suteikė šansą varžovams pralaimėti mažesniu skirtumu. Šiuo šansu C grupės dugne liekantys lenkai pasinaudojo.

„Panathinaikos“: Loukas Mavrokefalidis 21, Jamesas Gistas 16, Nikos Pappas 14, Janis Blūmas ir Vlantimiras Giankovitsas (7 atk. kam.) po 6.

„Turow“: Tony Tayloras ir Chrisas Wrightas po 13, Damianas Kuligas 11, Michalas Chylinskis 8, Urošas Nikoličius 6.