Julius Kazakauskas šiose rungtynėse buvo naudingiausias
Nuotr. Modestas Gailiūnas
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (9-6) ekipa namie 82:71 (27:12, 19:19, 18:15, 18:25) nugalėjo „Šilutės“ (6-9) krepšininkus.

Smūgį varžovams šeimininkai sudavė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 15 taškų. Antrąjį kėlinį ekipos sužaidė lygiai, o per trečiąjį savo pranašumą dar labiau padidinę (64:46) šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo ir leido varžovams šiek tiek priartėti.

Klaipėdos ekipa šį sykį dominavo po krepšiais. Šeimininkai atkovojo 44, o svečiai – 31 kamuolį.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Julius Kazakauskas 21 (7 atk. kam.), Ignas Vaitkus 14, Viktoras Chodosovskis 14 (10 atk. kam.), Donatas Norkus 12, Elvinas Gintvainis 11.

„Šilutė“: Evaldas Šaulys 18, Eivydas Mološčiakas 14, Nerijus Anglickis 11, Marcusas Lenardas Jacksonas 11, Paulius Semaška 10.

2014-11-22 02:06